Meizu 16s Pro'nun çıkış tarihi açıklandı

Dün teknik özellikleri sızan Meizu 16s Pro'nun çıkış tarihi de ortaya çıktı. Çin'in yükselen markalarından biri olan Meizu'nun yeni akıllı telefonu, yanlışlıkla bir Çinli alışveriş sitesinde de satışa sunulmuştu. Peş peşe gelişen olaylarda...

Meizu 16s Pro'nun çıkış tarihi açıklandı
Dün teknik özellikleri sızan Meizu 16s Pro'nun çıkış tarihi de ortaya çıktı. Çin'in yükselen markalarından biri olan Meizu'nun yeni akıllı telefonu, yanlışlıkla bir Çinli alışveriş sitesinde de satışa sunulmuştu. Peş peşe gelişen olaylarda sıra, akıllı telefonun piyasaya adım atacağı güne geldi.

Meizu 16s Pro tanıtılmadan satışa sunuldu

Meizu 16s Pro çıkış tarihi ile bekleyenlerini sevindirdi

Android 9.0 Pie tabanlı Flyme 8 OS, bugün piyasaya çıktı. Flyme 7 OS'un arayüz akıcılığı ve kullanım performansı mevzularında gösterdiği başarılı performans, halefinin işini kolaylaştırdı. Buradan hareketle, kendisiyle iş birliği yapması beklenen 16s Pro'nun özellikleri neler? Meizu 16s Pro çıkış tarihi Gücünü Snapdragon 855 isimli işlemciden alacak olan yeni model, arka tarafında yer alması beklenen üçlü kamera kurulumu ile kullanıcılara hizmet verecek. İlgili kameralar, ultra geniş açılara sahip olacak. Sızdırılan diğer bilgilere göre Meizu 16s Pro, 9Hz AMOLED ekran kullanacak. 120Hz dokunmatik örnekleme oranı ve parmak izi okuması eşliğinde 16s modelinin tasarımını kullanacak. İşlemcisinin 256 GB UFS 3.0 flaş depolama aracılığıyla güçlendirilmesi bekleniyor. Şarj konusunda ise durum henüz belli değil. Zira iki ihtimal bulunuyor: 18 W veya 24 W hızlı şarj. Meizu 16s Pro Büyük olasılıkla 18 W hızlı şarj desteği, Pro sürümüne eşlik edecek. Bunun dışında cihazın kamera bilgilerine geri dönülecek olunursa kullanıcıları 48 megapiksel bir ana kamera ve 20 megapiksel bir telefoto kamera bekliyor. Ayrıca bu kameralar, üçüncü bir sensör tarafından desteklenecek. Yapay zeka performansını üç kat artıran Snapdragon 855'in arkadaşlık edeceği Meizu 16s Pro, 28 Ağustos 2019 tarihinde tanıtılacak. Bu model hakkındaki düşünceleriniz neler? Sizce kendisi akıllı telefon piyasasında başarılı olabilecek mi?

The post Meizu 16s Pro'nun çıkış tarihi açıklandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.