Meizu Flyme 8 OS için çıkış tarihi açıklandı

Çin menşeli ve orta segment piyasası adına akıllı telefonlar üreten Meizu, son olarak Meizu 16s ile karşımıza çıkmıştı. Bundan bir ay önce 5G altyapısını kullanacağı ve adının Meizu 17 olacağı iddia edilen yeni nesil cihazın da çıkış tarihi...

Meizu Flyme 8 OS için çıkış tarihi açıklandı
Çin menşeli ve orta segment piyasası adına akıllı telefonlar üreten Meizu, son olarak Meizu 16s ile karşımıza çıkmıştı. Bundan bir ay önce 5G altyapısını kullanacağı ve adının Meizu 17 olacağı iddia edilen yeni nesil cihazın da çıkış tarihi sızdırılmıştı. Peki, Meizu Flyme 8 OS ne zaman geliyor?

Meizu 16s Pro tanıtılmadan satışa sunuldu

Meizu Flyme 8 OS hakkında neler biliniyor?

Android sisteminden beslenen ve Flyme işletim sistemini geliştiren Meizu, geliştirdiği her Flyme sürümünü kendi telefonlarına dağıtmak konusunda gayet başarılı bir performans gösteriyor. Geçen yıl kararlı sürüme geçen Flyme 7Android Nougat'ı kullanmıştı. Meizu Flyme 8 OS İlk çıktığında Meizu M6, M6 Note ve Pro 6 Plus cihazlarını destekleyen Flyme 7, arayüz akıcılığında ve kullanım performansında önemli bir artış hızı sağlayan yazılım optimizasyonları ile gelmişti. Gecikmeleri veya donmaları önleyen sistemi ile kullanıcıların takdirini toplayan ilgili yazılım, grafiksel yenilikler de yapmıştı. Meizu Flyme 8 Bir yapay zeka yazılımı olan OneMind 2.0'ı da öne süren Flyme 7'nin bu yenilikleri göz önünde bulundurulursa, Flyme 8 OS güncellemesinin ne gibi değişiklikler yapabileceği bir nebze olsun anlaşılıyor. Bu bağlamda, sıradaki proje hakkındaki bilgiler neler? "Xiaomishka" isimli bir Twitter kullanıcısı, Flyme 8 OS için Meizu tarafından yayımlanan bir poster paylaştı. Paylaşılan postere göre yeni sürüm 13 Ağustos 2019 tarihinde ortaya çıkacak. Birçok kişi, Flyme 8'in dördüncü çeyrekte aktif olacağını tahmin etmişti. Bu en güncel sürüm, Meizu'nun Android deneyimini yeniden tasarlayabilir veya bir önceki sürümün sadece biraz daha iyi bir versiyonu olabilir. Önümüzdeki günlerde gerekli detaylar ortaya çıkacak.

The post Meizu Flyme 8 OS için çıkış tarihi açıklandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.