Merakla beklenen Nokia 9 yeniden ertelenebilir!

Bir süredir gündemde olan 5 ana kameralı Nokia 9 modelinden yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugünkü gelişmeye göre, Nokia 9 PureView'in tanıtım tarihi bir kez daha erteleneceği iddia edildi. İşte, detaylar! Samsung katlanabilir telefon bataryası ile üzecek! Merakla beklenen Nokia 9 PureView yeniden ertelenebilir! Birçok sızıntı haberine konu olan ancak bir türlü karşımıza çıkmayan Nokia 9 hatırlarsanız birkaç kez ertelenmişti. Üretim tarafında yaşanılan kamera sorunu tanıtım tarihini 2018 sonundan, Ocak 2019‘un sonuna kadar çekmişti. Bugün ise HMD Global'a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, söz konusu telefonun tanıtım tarihi Şubat ayının sonuna erteleneceği belirtildi. Nokia'nın Ürün Şefi Juho Sarviskas'ın atmış olduğu  tweetlerden yola çıkan birçok kaynak, Nokia'nın yeni amiral gemisinin yeniden erteleneceğini ve 25-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan MWC 2019'da tanıtılacağını ön görüyor. Bildiğiniz üzere HMD Global yayınlamış olduğu basın davetiyeleri ile birlikte 16 Ocak Çarşamba günü bir etkinlik düzenleyeceğini duyurmuştu. Söz konusu bu etkinlikte şimdilik neler tanıtılacağı bilinmiyor. Eğer bir gecikme olmazsa, söz konusu bu etkinlikte Nokia 9'unda tanıtılma ihtimalinin bulunduğunu da özellikle belirtelim. https://youtu.be/XGZY-JA-vw0 Nokia 9 Pureview özellikleri nasıl olacak? Daha önceden paylaşılan raporlara göre, Nokia'nın yeni amiral gemisi 6 inç boyutundaki bir ekranın üzerine kurulacak. Aynı zamanda ekrandan parmak izi okuma gibi yeni nesil teknolojileri de ev sahibi yapacak olan amiral gemisinin Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacağı tahmin ediliyor. Bunun haricinde ise 8 GB RAM'e ve 128 GB depolama kapasitesine ev sahipliği yapacak olan yeni amiral gemisine ayrıca, 4.150 mAh boyutundaki bir bataryanın güç vereceğini de belirtelim. The post Merakla beklenen Nokia 9 yeniden ertelenebilir! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Merakla beklenen Nokia 9 yeniden ertelenebilir!
Bir süredir gündemde olan 5 ana kameralı Nokia 9 modelinden yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugünkü gelişmeye göre, Nokia 9 PureView'in tanıtım tarihi bir kez daha erteleneceği iddia edildi. İşte, detaylar!

Samsung katlanabilir telefon bataryası ile üzecek!

Merakla beklenen Nokia 9 PureView yeniden ertelenebilir!

Birçok sızıntı haberine konu olan ancak bir türlü karşımıza çıkmayan Nokia 9 hatırlarsanız birkaç kez ertelenmişti. Üretim tarafında yaşanılan kamera sorunu tanıtım tarihini 2018 sonundan, Ocak 2019‘un sonuna kadar çekmişti. Bugün ise HMD Global'a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, söz konusu telefonun tanıtım tarihi Şubat ayının sonuna erteleneceği belirtildi. Nokia 9 PureView Nokia'nın Ürün Şefi Juho Sarviskas'ın atmış olduğu  tweetlerden yola çıkan birçok kaynak, Nokia'nın yeni amiral gemisinin yeniden erteleneceğini ve 25-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan MWC 2019'da tanıtılacağını ön görüyor. Bildiğiniz üzere HMD Global yayınlamış olduğu basın davetiyeleri ile birlikte 16 Ocak Çarşamba günü bir etkinlik düzenleyeceğini duyurmuştu. Söz konusu bu etkinlikte şimdilik neler tanıtılacağı bilinmiyor. Eğer bir gecikme olmazsa, söz konusu bu etkinlikte Nokia 9'unda tanıtılma ihtimalinin bulunduğunu da özellikle belirtelim. https://youtu.be/XGZY-JA-vw0

Nokia 9 Pureview özellikleri nasıl olacak?

Daha önceden paylaşılan raporlara göre, Nokia'nın yeni amiral gemisi 6 inç boyutundaki bir ekranın üzerine kurulacak. Aynı zamanda ekrandan parmak izi okuma gibi yeni nesil teknolojileri de ev sahibi yapacak olan amiral gemisinin Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacağı tahmin ediliyor. Bunun haricinde ise 8 GB RAM'e ve 128 GB depolama kapasitesine ev sahipliği yapacak olan yeni amiral gemisine ayrıca, 4.150 mAh boyutundaki bir bataryanın güç vereceğini de belirtelim.

The post Merakla beklenen Nokia 9 yeniden ertelenebilir! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.