Teknoloji Haberleri

Mi 9 Explorer Edition dünyanın en güçlü telefonu olacak!

Geçtiğimiz yıl Mi 8 modeline ek olarak Xiaomi Mi 8 Explorer Edition dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ek özellikleri ve tasarımıyla etkileyen bu model, yeni versiyonuyla çok daha büyük bir etki yapmayı planlıyor. Xiaomi Mi 9 Explorer Edition şirket CEO’suna göre dünyanın en güçlü telefonu olabilir!

Xiaomi Mi 9 tanıtım tarihi resmen açıklandı!

Xiaomi Mi 9 Explorer Edition nasıl olacak?

Xiaomi kurucu ortağı Wang Chuan, Mi 9 Explorer Edition’ın dünyanın en güçlü akıllı telefonu olacağını açıkladı. Ayrıca bu versiyonun Mi 9’dan farklı olarak ek bir kamera sensörü ile geleceğini de ifade etti. Ayrıca Xiaomi hayranları için sürprizlere açık olmaları konusunda beklenti oluşturmayı da ihmal etmedi. Şimdilik Explorer Edition hakkında çok fazla net bir bilgi bulunmazken, cihazın Snapdragon 855‘ten güç alacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Geçtiğimiz yıl 8 GB RAM kapasitesi ile sunulan telefonun, bu kez 10 GB’nin üzerinde bellek kapasitesiyle gelmesi gündemde.

The post Mi 9 Explorer Edition dünyanın en güçlü telefonu olacak! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.