Microsoft Flight Simulator yeniden canlanıyor

Microsoft'un en başarılı yapımlarından biri olan Flight Simulator, 1980'lerden beri uçak severlerin ilgisini çekmeyi başaran bir oyun serisi olmuştur. En son 2014 yılında yenisi çıkan çıkan Flight Simulator serisinin yeni oyununu E3 2019'da...

Microsoft Flight Simulator yeniden canlanıyor
Microsoft'un en başarılı yapımlarından biri olan Flight Simulator, 1980'lerden beri uçak severlerin ilgisini çekmeyi başaran bir oyun serisi olmuştur. En son 2014 yılında yenisi çıkan çıkan Flight Simulator serisinin yeni oyununu E3 2019'da duyuruldu. İşte yeni Flight Simulator hakkında ilk detaylar!

Yeni Xbox Project Scarlett tanıtıldı! İşte özellikleri

Yeni Flight Simulator neler sunuyor?

Yeni Flight Simulator oyununun en dikkat çekici detaylarından bir tanesi Microsoft'un Azure tabanlı yapay zekanın kullanılması oluyor. Bunun yanı sıra oyunun 4K çözünürlük ile oynanabileceği görülüyor. https://www.youtube.com/watch?v=8TWLCKBQL6I 4K çözünürlükte gerçek zamanlı olarak kaydedilip yayınlanan tanıtım filminde, grafikler oldukça başarılı gözüküyor. Özellikle uçakların içindeki detaylarda daha fazla kafa yorulduğu belli oluyor. Flight Simulator, Xbox Game Pass programına dahil olacak. Yeni oyun da serinin önceki oyunları gibi yalnızca PC platformlarında oynanabilecek. Yeni oyun hakkında ortaya çıkan detaylar şimdilik bu kadar gözüküyor. Ancak bu detayların yakın zamanda artması beklentiler arasında yer alıyor. Ayrıca oyunun ne zaman kullanıcılara sunulacağı da henüz belli değil.

The post Microsoft Flight Simulator yeniden canlanıyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.