Microsoft Huawei bilgisayarlar için yeni karar aldı

ABD hükümetinin kararı ardından Android lisansı elinden alınan Huawei, gün geçtikçe diğer şirketlerle olan iş birliğini de askıya alıyor. Şimdi de Microsoft Huawei bilgisayarınlarını çevrimiçi satış yaptığı resmi internet mağazasından kaldırdı. Vodafone Huawei ile ilgili kararıyla şaşırttı Microsoft Huawei'in bilgisayarlarının satışını yapmayacak Hem Huawei Matebook X Pro, hem de Matebook D modelleri 12 Mayıs tarihinden itibaren Microsoft'un çevrimiçi mağazasında ye alıyordu. Ancak artık Microsoft'un sitesinde Huawei'e ait hiçbir ürünü bulamıyorsunuz. Dolayısıyla ürün sayfalarına da ulaşılamıyor. Huawei bilgisayarlar her ne kadar Windows'un mağazasından kaldırılmış olsa da güncellemeleri almaya devam edecek. Bu güncellemelerin yanı sıra satış sonrası destek konularında da tüketiciye sunulan hizmete devam edilecek. Huawei bilgisayarları Microsoft'un çevrimiçi mağazasından satın alınmasa da fiziksel mağazasından halen daha satın alınabiliyor. bu durumunda eldeki stoklar bitinceye kadar devam edeceği düşünülüyor. Google ve Huawei arasındaki anlaşmazlığından ardından Microsoft ile Huawei'in arasının açılması, Huawei bilgisayarlar nasıl etikiler, daha doğrusu etkiler mi, bilinmiyor. İlerleyen günlerde göreceğiz. https://www.youtube.com/watch?v=5JHY_HPQR_Q The post Microsoft Huawei bilgisayarlar için yeni karar aldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Microsoft Huawei bilgisayarlar için yeni karar aldı
ABD hükümetinin kararı ardından Android lisansı elinden alınan Huawei, gün geçtikçe diğer şirketlerle olan iş birliğini de askıya alıyor. Şimdi de Microsoft Huawei bilgisayarınlarını çevrimiçi satış yaptığı resmi internet mağazasından kaldırdı.

Vodafone Huawei ile ilgili kararıyla şaşırttı

Microsoft Huawei'in bilgisayarlarının satışını yapmayacak

Hem Huawei Matebook X Pro, hem de Matebook D modelleri 12 Mayıs tarihinden itibaren Microsoft'un çevrimiçi mağazasında ye alıyordu. Ancak artık Microsoft'un sitesinde Huawei'e ait hiçbir ürünü bulamıyorsunuz. Dolayısıyla ürün sayfalarına da ulaşılamıyor. Huawei bilgisayarlar her ne kadar Windows'un mağazasından kaldırılmış olsa da güncellemeleri almaya devam edecek. Bu güncellemelerin yanı sıra satış sonrası destek konularında da tüketiciye sunulan hizmete devam edilecek. Huawei bilgisayarları Microsoft'un çevrimiçi mağazasından satın alınmasa da fiziksel mağazasından halen daha satın alınabiliyor. bu durumunda eldeki stoklar bitinceye kadar devam edeceği düşünülüyor. Google ve Huawei arasındaki anlaşmazlığından ardından Microsoft ile Huawei'in arasının açılması, Huawei bilgisayarlar nasıl etikiler, daha doğrusu etkiler mi, bilinmiyor. İlerleyen günlerde göreceğiz. https://www.youtube.com/watch?v=5JHY_HPQR_Q

The post Microsoft Huawei bilgisayarlar için yeni karar aldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.