Microsoft, iPhone kullanıcılarına takas teklif etti

Windows Phone işletim sistemi ile birlikte çıkardığı telefonlardan sonra akıllı telefon pazarındaki hakimiyeti hızla düşen Microsoft eski haline dönebilmek için birçok hamle yaptı. Ürettiği telefonları Android işletim sistemi ile piyasaya süren...

Microsoft, iPhone kullanıcılarına takas teklif etti
Windows Phone işletim sistemi ile birlikte çıkardığı telefonlardan sonra akıllı telefon pazarındaki hakimiyeti hızla düşen Microsoft eski haline dönebilmek için birçok hamle yaptı. Ürettiği telefonları Android işletim sistemi ile piyasaya süren şirket bu kez de Apple kullanıcılarının tercihlerini değiştirmesi için çalışmalara başladı.

Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı

Microsoft iPhone ve Android kullanıcılarına takas teklif etti

Başlattığı kampanya ile iPhone kullanıcılarının Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ modellerine geçmesi için 650 dolara kadar indirim yapacağını açıklayan Microsoft, mağazalarından detaylı bilgilendirmenin yapıldığını belirtti. Kullanıcının iPhone modeline göre yapılacak indirimin farklılık göstereceğini söyleyen şirket, Samsung amiral gemilerini Apple kullanıcılarının cezbedeceğini düşünüyor. Microsoft değişim programında Iphone X, XR, XS, XS Max modellerine telefonların kullanılabilirlik durumuna göre 650 dolara kadar indirim yapılabiliyor. Eğer iPhone 8 sahibiyseniz bu indirim 450 dolar limitine sahip. Şirket bu değişim için sadece Apple kullanıcılarını değil, diğer Android kullanıcılarını da düşünerek hamle yaptı. Samsung Galaxy S10, Note 9 ve Google Pixel 3 gibi güncel bir telefona sahip kullanıcılar da programdan yararlanıyor. Yeni nesil Android telefonlara da 650 dolara kadar indirim vaadeden Microsoft Samsung Galaxy S9, Note 8, ve Pixel 2 gibi eski model telefona sahipseniz 450 dolara kadar indirim sağlıyor. Bu fırsattan yararlanabilmek için 22 Eylül gününe kadar bir Microsoft mağazasını ziyaret etmek gerekiyor.

The post Microsoft, iPhone kullanıcılarına takas teklif etti appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.