Microsoft stajyerlerinden dikkat çekici klip!

IFA 2019’da birçok şirketin yeni teknolojilerini yarıştırmasının ardından fuar sona erdi. Microsoft da bu sefer yeni bir teknoloji ile değil, stajyerlerinin hazırladığı bir klip ile gündemde. "Microsoft the Musical" ismi ile Microsoft stajyerleri...

Microsoft stajyerlerinden dikkat çekici klip!
IFA 2019’da birçok şirketin yeni teknolojilerini yarıştırmasının ardından fuar sona erdi. Microsoft da bu sefer yeni bir teknoloji ile değil, stajyerlerinin hazırladığı bir klip ile gündemde. "Microsoft the Musical" ismi ile Microsoft stajyerleri müzikal klip çekti! Tüm IFA 2019 haberleri ve videoları burada!

Windows 95 özelliği Windows 10’a geldi

Microsoft stajyerleri müzikal klip çekti!

IFA 2019’un sona ermesiyle bu sıralar oldukça hızlı geçen gündem durulmuştu. Microsoft ise bu gündemi yeni bir teknoloji ile değil müzikal olarak hazırlanmış bir klip ile canlandırdı. Geçtiğimiz yıl birçok aşamayı geçerek Microsoft’ta Intern pozisyonuna erişmiş 150 stajyer ve birçok Microsoft çalışanı ek mesailerini yeni bir teknoloji için değil bir müzikal klip için harcadı. YouTube üzerinden yayınlanan klip 10 dakikalık ve her saniyesi ayrı bir hızla akıyor. Temelde Microsoft’un tarihinin gençlerin gözünden anlatıldığı ve başarı motivasyonlarının paylaşıldığı bir klip olsa da şu an kullanımda olan birçok Microsoft teknolojisine de yer verilmiş. https://www.youtube.com/watch?v=ZGeWNR8CWnA&feature=youtu.be "Microsoft the Musical" olarak yayınlanan klip şirketin Washington’daki Redmond kampüsünde çekilmiş. Şirketin hem stajyerleri hem de genç yeteneklerle ilgilenen çalışanları yaz sürecinde hafta içi akşamları ve hafta sonlarını fazlasıyla buna ayırmış. Aslında bu klip biraz da şirketin iç yüzünün gerçekten dinamik ve hızlı olduğunu ispatlayan bir viral reklam tadında olmuş. Fakat bu projenin ardından gelecek olan 2020 yılı stajyerleri, bu projeden daha iyisini çıkarabilmek için oldukça zorlanacak gibi duruyor.

The post Microsoft stajyerlerinden dikkat çekici klip! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.