Minecraft'tan sıkılanlar için yeni oyun geldi

Square Enix tarafından sunulan Dragon Quest Builders 2 yakın zamanda yayınlandı. Tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri bulunan Dragon Quest Builders 2, Nintendo Switch ve PlayStation 4'de yerini aldı. Oyun bir çeşit inşa modu içeriyor. Bu...

Minecraft'tan sıkılanlar için yeni oyun geldi
Square Enix tarafından sunulan Dragon Quest Builders 2 yakın zamanda yayınlandı. Tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri bulunan Dragon Quest Builders 2, Nintendo Switch ve PlayStation 4'de yerini aldı. Oyun bir çeşit inşa modu içeriyor. Bu açıdan Minecraft alternatifi olduğunu söyleyebiliriz. Tek ve çok oyunculu oynama seçeneği sunan oyun çeşitli materyalleri toplayarak yapılar yapmanıza olanak tanıyor.

Haftanın Xbox Live Gold özel indirimleri

Minecraft alternatifi Dragon Quest Builders 2 yayınlandı

Dragon Quest Builders 2 yayınlandı Switch için oynanış videosu yayınlanan oyun, kategori olarak rol yapma ve aksiyon kategorilerine ev sahipliği yapıyor. İki gün önce yayınlanan Sqaure Enix yapımı oyunda sadece inşaat yapmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda rakiplerimize karşı da savaş halinde mücadele veriyoruz. Multiplayer'a geçtiğiniz zaman kendiniz ile birlikte üç arkadaşınızı alarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Beraber yapılar yapıp, düşmanlarla savaşıp ve de gezebileceğiniz yarı açık dünya ile birlikte oyunu oynayabiliyorsunuz. PlayStation'da Standart Sürüm fiyatı 259 TL olarak belirlenen oyunun Deluxe Sürümü 349 TL fiyata sahip. Switch için dijital oyunlar henüz ülkemizde satılmadığı için klasik fiyat olan 59.99 dolar üzerinden satışa sunulmuş durumda. Oyuna ait Nintendo açılış fragman videosuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=XLY06_-1_nA Peki siz Dragon Quest Builders 2'yi satın alır mısınız? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

The post Minecraft'tan sıkılanlar için yeni oyun geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.