MIUI 11 ekran görüntüleri ortaya çıktı

Xiaomi'nin Android 10 işletim sistemi ile birlikte gelecek olan MIUI 11 arayüzü ile ilgili ortaya çıkan bilgiler her geçen gün çoğalıyor. Şimdi de ortaya çıkan görüntüler, yeni arayüz hakkında bazı ipuçları veriyor. İşte MIUI 11 ekran görüntüleri!...

MIUI 11 ekran görüntüleri ortaya çıktı
Xiaomi'nin Android 10 işletim sistemi ile birlikte gelecek olan MIUI 11 arayüzü ile ilgili ortaya çıkan bilgiler her geçen gün çoğalıyor. Şimdi de ortaya çıkan görüntüler, yeni arayüz hakkında bazı ipuçları veriyor. İşte MIUI 11 ekran görüntüleri!

Xiaomi Mi Charge Turbo teknolojisini tanıttı

MIUI 11 ekran görüntüleri birçok ipucu veriyor

Yeni arayüz ile birlikte tasarımda ciddi değişikliklerin olduğu görülüyor. Ortaya çıkan birçok ekran görüntüsünde ayarlar menüsündeki ikonlarda da radikal bir tasarım değişikliğine gidilmiş. Ayrıca kullanıcı deneyiminin de daha çok iyileştirildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Arama çubuğu gibi unsurlar, insanların aradıkları şeylere daha kolay ulaşabilmelerine imkan sunacak. Daha çok beyaz renklere hakim olan arayüz, "Always On Display" gibi yenilikçi özellikleri de bünyesinde barındıracak. Always On Display özelliği, bulunduğunuz yerdeki ışığın durumuna göre farklı yazı tipleri ve renklerle de daha iyi bir deneyim yaşatacak. Buna ek olarak arayüzde Xiaomi Topluluğu uygulaması, yenilenen dosya yöneticisi, karanlık mod zamanlayıcı gibi özellikler de bulunacak. Ancak eklenen yeni özelliklerden en dikkat çekici olan şey ise dosya aktarımı özelliği oluyor. Yeni arayüz ile birlikte Xiaomi telefonlar, Oppo ve Vivo telefonlarla da hızlı ve kablosuz dosya aktarımı yapabilecek. Tabii bu görüntülerin Beta sürümüne ait olduğunu hatırlatmakta da fayda var. Tam sürümün yayınlanmasıyla arayüz çok daha farklı bir hale gelebilir. MIUI 11'in Mix 4 modeli ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

The post MIUI 11 ekran görüntüleri ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.