Teknoloji Haberleri

Mobil oyuncular için aksesuar önerileri

Akıllı telefonlar, güçlü donanımları ile oyun tutkunlarının ilgisini fazlasıyla çeken cihazlar haline geldi. Hem Android hem de iOS işletim sistemleri için hazırlanan oyunlar da, bu akımı destekliyor. Mobil oyuncuların, oyun deneyimini artıran aksesuarlar da bu pazarın vazgeçilmezlerinden oldu. Mobil oyuncular için aksesuar önerileri yazımızda, satın alabileceğiniz aksesuarları derledik.

PS4 çökerten kod

Mobil oyuncular için aksesuar önerileri

Mobil cihazlarda oyun oynamanın en büyük handikaplarından biri, telefonlarının şarjının çok hızlı bir şekilde tükenmesidir. İşte bu noktada, güçlü ve yüksek kapasiteli bir powerbank, hayat kurtarıcı olabilir.

Sony 20.000 mAh powerbank

Sony’nin hızlı şarj desteği sunan ve 20.000 mAh kapasiteli powerbank modeli, telefonunuzu hızlı şarj edeceği gibi, kapasite bazında da fazlasıyla tatmin edici bir model.

JBL T450BT kablosuz kulaklık

Oyun oynarken, ses deneyimi son derece önemli bir konu. Telefonların hoparlörleri yerine, bir kulaklık kullandığınız zaman kendinizi oyuna daha odaklı bir hale getirebilirsiniz. İşte bu noktada, fiyat-performans dengesi yüksek bir kulaklık son derece faydalı olacaktır. JBL’in en çok satan modellerinden biri olan T450BT, tercih edebileceğiniz önemli aksesuarların başında geliyor. Mobil oyuncular için aksesuar önerileri yazımızda, Sony Xperia modeli telefon sahipleri için, DualShock 4 modeli, önemli bir alternatif.

DualShock 4

PlayStation’a özel olan bu aksesuar, Xperia serisi telefonlarda Remote Play özelliği için de kullanılabiliyor. Eğer, bir Xperia modeline sahipseniz, bu çözümü düşünmenizde fayda var. Akıllı telefonlarda oyun oynarken, dokunmatik ekrandan kontrol sistemi zorlayıcı olabiliyor. İşte bu durumda, Gamesir F1 Gamepad modeli, çok sayıda oyunda sizi bir adım öne taşıyacak bir aksesuar. Telefonunuzu bir el konsoluna dönüştürecek. Hem Android hem de iOS işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz bu aksesuar ile dokunmatik ekranda sizi zorlayan oyunların tamamı çok daha keyifli bir hal alacak. Akıllı telefonlar, güçlü donanımları ile oyun tutkunlarının ilgisini fazlasıyla çeken cihazlar haline geldi. Hem Android hem de iOS işletim sistemleri için hazırlanan oyunlar da, bu akımı destekliyor. Mobil oyuncuların, oyun deneyimini artıran aksesuarlar da bu pazarın vazgeçilmezlerinden oldu. Mobil oyuncular için aksesuar önerileri yazımızda, satın alabileceğiniz aksesuarları derledik.

The post Mobil oyuncular için aksesuar önerileri appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.