Monster, yeni notebook teknik servisini açtı

Yeni Monster Notebook teknik servisi hizmete açıldı. Oyun bilgisayarı pazarında faaliyet gösteren şirket, bundan sonra yeni binasında hizmet verecek. Kadıköy’de açılan yeni merkezde aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarının yapılacağı da açıklandı....

Monster, yeni notebook teknik servisini açtı
Yeni Monster Notebook teknik servisi hizmete açıldı. Oyun bilgisayarı pazarında faaliyet gösteren şirket, bundan sonra yeni binasında hizmet verecek. Kadıköy’de açılan yeni merkezde aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarının yapılacağı da açıklandı.

HP, Microsoft ve Google, Apple'ı takip ediyor

Monster Notebook teknik servisi açıldı

Monster Notebook teknik servisi açılışının ardından bu serviste hangi hizmetlerin verileceği de açıklandı. Yeni nesil teknik servis olarak tanımlanan servisin sorunları, niteliğine göre, maksimum 3 iş günü içinde çözeceği söyleniyor. Sorun çözmedeki minimum süre ise 1 saat. Servise gelen bilgisayarlar ilk olarak ön değerlendirmeye alınıyor sonrasında ise ilgili bölüme yönlendiriliyor. Geniş yedek parça stoğuna güvenen Monster bu sayede uzun sürebilecek işlemleri de kısa sürede tamamlayabilmeyi vaat ediyor. Kullanıcılar satın aldıkları notebook modelleriyle ömür boyu ücretsiz bakım hizmetinden yararlanabiliyor. 6 ayda bir servise giden kullanıcılar burada ücretsiz olarak toz temizliği ve termal macun değişimi yaptırabiliyor. Ayrıca isteyen kullanıcılar dizüstü bilgisayarını kargo ile de servise gönderebiliyor. Kargo ücreti de Monster tarafından karşılanıyor. Kargo yolunu kullanmak isteyen notebook sahipleri, bakım ya da onarım işlemi tamamlandıktan sonra yeni kargoyla teslim alabiliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz, tüm ürünlerde 2 yıl garanti olduğunu altını çizdi.

The post Monster, yeni notebook teknik servisini açtı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.