Mortal Kombat beyaz perdeye geri dönüyor

Yakın zamanda piyasaya sürülen oyunun ardından Mortal Kombat film oluyor. 1995 yılında vizyona giren ilk filmin ardından, yeni filmin neler yapabileceği şimdiden merak edilmeye başlandı. Mortal Kombat hikayesini göreceğimiz film, ülkemizden çok uzak topraklarda çekilecek. Ücretsiz PUBG Lite Türkiye'de Mortal Kombat film için hazırlıklar başladı Mortal Kombat filminin çekim yeri Avustralya olarak belirlendi. Filmin yönetmen koltuğunda ise Resident Evil filmlerinden tanıdığımız Paul WS Anderson oturuyor. Ayrıca Kano karakterine de Joel Edgerton can veriyor. Film sağlayacağı istihdam ve gelirle de yerel ekonomiye katkı sağlamış olacak. Uzun bir süredir üzerinde çalışılan film için hazırlıklar bu ay içinde başlıyor. Yeni filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz belirsiz. 1995 yılında vizyona giren ilk film tüm dünyada elde ettiği 120 milyon dolarlık hasılatla dikkat çekmişti. 1997 yılında yayınlanan devam filminin 51 milyon dolarlık hasılatı ise hayal kırıklığı yaşatmıştı. İki uç örneğe sahip film tarihinde yeni film nasıl bir yer edinecek, şimdiden merakla bekleniyor. Mortal Kombat, 2011-2013 yılları arasında internet dizisi olarak da karşımıza çıkmıştı. Oyunun en yeni versiyonu ise Mortal Kombat 11 ismiyle nisan ayında yayınlandı. The post Mortal Kombat beyaz perdeye geri dönüyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Mortal Kombat beyaz perdeye geri dönüyor
Yakın zamanda piyasaya sürülen oyunun ardından Mortal Kombat film oluyor. 1995 yılında vizyona giren ilk filmin ardından, yeni filmin neler yapabileceği şimdiden merak edilmeye başlandı. Mortal Kombat hikayesini göreceğimiz film, ülkemizden çok uzak topraklarda çekilecek.

Ücretsiz PUBG Lite Türkiye'de

Mortal Kombat film için hazırlıklar başladı

Mortal Kombat filminin çekim yeri Avustralya olarak belirlendi. Filmin yönetmen koltuğunda ise Resident Evil filmlerinden tanıdığımız Paul WS Anderson oturuyor. Ayrıca Kano karakterine de Joel Edgerton can veriyor. Film sağlayacağı istihdam ve gelirle de yerel ekonomiye katkı sağlamış olacak. Uzun bir süredir üzerinde çalışılan film için hazırlıklar bu ay içinde başlıyor. Yeni filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz belirsiz. 1995 yılında vizyona giren ilk film tüm dünyada elde ettiği 120 milyon dolarlık hasılatla dikkat çekmişti. 1997 yılında yayınlanan devam filminin 51 milyon dolarlık hasılatı ise hayal kırıklığı yaşatmıştı. İki uç örneğe sahip film tarihinde yeni film nasıl bir yer edinecek, şimdiden merakla bekleniyor. Mortal Kombat, 2011-2013 yılları arasında internet dizisi olarak da karşımıza çıkmıştı. Oyunun en yeni versiyonu ise Mortal Kombat 11 ismiyle nisan ayında yayınlandı.

The post Mortal Kombat beyaz perdeye geri dönüyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.