Teknoloji Haberleri

NBA 2K Playgrounds 2 çıktı

İkiye karşı iki sokak basketbol oyunu NBA 2K Playgrounds 2 piyasaya çıktı. Yepyeni özelliklerle gelen yapım kullanıcılara neler sunuyor? 2K‘in yayıncılığını yaptığı, Saber Interactive tarafından geliştirilen NBA 2K Playgrounds 2 satışa çıktı. İkiye iki arcade tarzı basketbol oyunu yapım; kullanıcılara yeni oyuncular, sahalar ve hareketler vaat ediyor.

NBA 2K19 Android için yayınlandı

Tekli ve çoklu oyuncu modu

NBA 2K Playgrounds 2 kendi başınıza, arkadaşlarınızla ya da çevrimiçi içi olarak dünyadaki diğer oyuncular oynayabileceğiniz bir yapım. Oyunun Playgrounds Championship modunda tek başınıza ya da bir arkadaşınızla co-op olarak ligde mücadele edebiliyorsunuz. Yeni tek kişilik sezon modunda ise seçtiğiniz takımla tüm sezona ve playoff karşılaşmalarına katılıyorsunuz.

Efsane basketbolcular da oyuna dahil edilmiş

Yapımın kapağında kullanıcıları eski büyük basketbolcular olan Julius “Dr. J” Erving, Kevin Garnett, Karl-Anthony Towns ve Jayson Tatum karşılaşıyor. Pek çok yeni oyuncu ve özellik ile oyuncuları selamlayan NBA 2K Playgrounds 2, oyuncular arasına Michael Jordan ve Kobe Bryant gibi ünlü isimleri de dahil etmeyi ihmal etmemiş. Ayrıca yapımcıların açıklamalarına göre gelecek yeni güncellemeler ile Kareem Abdul-Jabbar’ın da bulunduğu 180 oyuncu daha oyuna eklenecek. NBA 2K Playgrounds 2’e Michael Jordan’ın serbest atış çizgisinden smacı, George Gervin’in buz adam parmak hareketi, LeBron James’in kendi başına yaptığı alley-oop gibi özel hareketler de dahil edilmiş. PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkan oyunun müzik listesinde ise Run The Jewels, Oddisee ve DJ Premier gibi lisanslı parçalar bulunmakta.

The post NBA 2K Playgrounds 2 çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.