Netflix reklam almaya mı başlıyor?

Netflix reklam almaya mı başlayacak? Bu soru Ağustos ayından beri Netflix kullanıcıları  arasında endişeye neden oluyor. Ortaya çıkan son bilgiler ise şirketin bu konuda çalışma yaptığı yönünde. Peki ama dünyanın en büyük çevirimiçi içerik yayın şirketi olan Netflix neden kullanıcıların tepkisini çeken böyle bir uygulamaya gidiyor. Netflix reklam uygulaması nasıl olacak? Şirketin reklam uygulaması, kullanıcıların şikayetlerini en aza indirgemek için tasarlanmış. Bir kere Netflix'in kesinlikle ana ekranına her hangi bir  reklam almayacağını belirtelim. Ve tabii ki şirket kesinlikle kullanıcıların kesintisiz dizi izleme keyiflerini bozmayı da düşünmüyor. Peki ama bu reklamlar nasıl olacak? İlk ortaya çıkan bilgilere göre reklamlar her bölüm arasına yerleştirilecek. Netflix PIN ebeveyn koruması nasıl kullanılır? Ancak bu otuz saniyelik reklamları kolayca geçmek mümkün. Netflix'te introyu atlamak için kullandığımıza benzer bir düğmeyle reklamlar geçilebilecek. Netflix'te neler oluyor? Ortaya çıkan reklam özelliği dışında, şirketin Marvel Defenders karakterlerine ait dizilerinin art arda iptal edilmeye başladı. Önce Iron Fist, bugün ise Luke Cage'in iptal edilmesi, kullanıcılar arasında endişe yarattı. İlk iddialar Disney'in baskısıyla dizilerin yeni sezonların iptal edildiğiydi. Ancak Netflix, dizilerin yeni sezonlarını kendi kararlarıyla iptal edildiğini açıkladı. Bu iptallere Marvel ile Netflix arasında bozulan ilişkilerin neden olduğu düşünülüyor. Tabii ki 2019 yılının sonlarına doğru gelmesi beklenen Disney'in içerik platformunun kurulacak olmasının da bu kararda etkisi olabileceği iddialar arasında. Defenders dizilerinden ve üçüncü sezonu merakla beklenen Daradevil'in de dördüncü sezonunun çekilmeyeceği düşünülüyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz, reklam alma çabaları ve art arda gelen başarılı dizilerin iptali şirketin kan kaybına mı işaret ediyor? Yorumlarınızı bekliyoruz. The post Netflix reklam almaya mı başlıyor? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Netflix reklam almaya mı başlıyor?
Netflix reklam almaya mı başlayacak? Bu soru Ağustos ayından beri Netflix kullanıcıları  arasında endişeye neden oluyor. Ortaya çıkan son bilgiler ise şirketin bu konuda çalışma yaptığı yönünde. Peki ama dünyanın en büyük çevirimiçi içerik yayın şirketi olan Netflix neden kullanıcıların tepkisini çeken böyle bir uygulamaya gidiyor.

Netflix reklam uygulaması nasıl olacak?

Şirketin reklam uygulaması, kullanıcıların şikayetlerini en aza indirgemek için tasarlanmış. Bir kere Netflix'in kesinlikle ana ekranına her hangi bir  reklam almayacağını belirtelim. Ve tabii ki şirket kesinlikle kullanıcıların kesintisiz dizi izleme keyiflerini bozmayı da düşünmüyor. Peki ama bu reklamlar nasıl olacak? İlk ortaya çıkan bilgilere göre reklamlar her bölüm arasına yerleştirilecek.

Netflix PIN ebeveyn koruması nasıl kullanılır?

Ancak bu otuz saniyelik reklamları kolayca geçmek mümkün. Netflix'te introyu atlamak için kullandığımıza benzer bir düğmeyle reklamlar geçilebilecek.

Netflix'te neler oluyor?

Ortaya çıkan reklam özelliği dışında, şirketin Marvel Defenders karakterlerine ait dizilerinin art arda iptal edilmeye başladı. Önce Iron Fist, bugün ise Luke Cage'in iptal edilmesi, kullanıcılar arasında endişe yarattı. İlk iddialar Disney'in baskısıyla dizilerin yeni sezonların iptal edildiğiydi. Ancak Netflix, dizilerin yeni sezonlarını kendi kararlarıyla iptal edildiğini açıkladı. Bu iptallere Marvel ile Netflix arasında bozulan ilişkilerin neden olduğu düşünülüyor. netflix reklam Tabii ki 2019 yılının sonlarına doğru gelmesi beklenen Disney'in içerik platformunun kurulacak olmasının da bu kararda etkisi olabileceği iddialar arasında. Defenders dizilerinden ve üçüncü sezonu merakla beklenen Daradevil'in de dördüncü sezonunun çekilmeyeceği düşünülüyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz, reklam alma çabaları ve art arda gelen başarılı dizilerin iptali şirketin kan kaybına mı işaret ediyor? Yorumlarınızı bekliyoruz.

The post Netflix reklam almaya mı başlıyor? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.