Netflix, Stranger Things mobil oyununu detaylandırdı

Netflix, E3 2019 fuarında oyun hedeflerine dair yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. İlk aşamada bu fuara katılması birçok kişiyi şaşırtan Netflix Stranger Things oyunu için müjdeyi verdi. Netflix en çok izlenen diziler Netflix Stranger...

Netflix, Stranger Things mobil oyununu detaylandırdı
Netflix, E3 2019 fuarında oyun hedeflerine dair yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. İlk aşamada bu fuara katılması birçok kişiyi şaşırtan Netflix Stranger Things oyunu için müjdeyi verdi.

Netflix en çok izlenen diziler

Netflix Stranger Things oyunu geliyor

Netflix Stranger Things oyunu için açıklamalar yaptı. Next Games isimli oyun şirketiyle işbirliği yaptığını açıklayan şirket, oyunun diziye dayalı bir RPG/puzzle oyunu olacağını duyurdu. Konum tabanlı olacak oyun için Google Maps entegrasyonu kullanılacak. Oyunun teması ise Upside Down'ın kötülüklerine karşı diğer oyuncularla savaşmak. Netflix, Stranger Things oyunu önümüzdeki yıllarda iOS ve Android platformlarına gelecek. Temmuz ayının ilk haftasında Stranger Things'in yeni sezonu Netflix üzerinden yayınlanacak. Dizi ile ilgili heyecan doruktayken, mobil oyun haberi de özellikle dizi severleri oldukça heyecanlandırdı. Başta da söylediğimiz gibi RPG tarzında olacak oyunda, oyuncular açık dünyada mücadele edecek. Oyun bu açıdan Pokemon Go ile benzerlik gösteriyor diyebiliriz. Şimdilik oyun ile ilgili daha fazla bilgi bulunmuyor. Çünkü, çıkış tarihi henüz net değil. Ancak, ortaya çıkan dedikoduların önemli bir kısmı 2020 yılına işaret ediyor.

The post Netflix, Stranger Things mobil oyununu detaylandırdı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.