Teknoloji Haberleri

Netflix, Temmuz 2019 dönemi için bir açıklama yaptı

Netflix Temmuz 2019 dönemi adına bir açıklama yapan firma, izleyicilerin daha fazla göremeyeceği içerikleri açıkladı. Video oynatıcısını geliştirmek ile meşgul olan Netflix, önümüzdeki ayda bazı dizilere ve şovlara veda edecek. Austin Powers, Mummy ve Matrix filmleri de dahil olmak üzere bazı önemli gelir kaynaklarını kaybedecek olan platform, yeni içeriklere hazırlanıyor. Anima’ya rağmen, Paul Thomas Anderson’ın Radiohead solisti Thom Yorke ile başladığı yeni bir iş birliği hikayesi, bu haftaki en iyi filmlerden biri olan Punch-Drunk Love, Netflix’e veda edecek olan bir başka içerik olarak kayıtlara geçti.

Netflix video oynatıcısı yenileniyor

Netflix Temmuz 2019 dönemi nasıl geçecek?

Türkiye fiyatına zam yapan mecra, şimdi de yaşadığı kayıplar ile başa çıkmak zorunda. Aşağıda, tarihine göre ayrılmış, hangi filmlerin ve şovların artık yayında olmayacağı yazıyor.

1 Temmuz’dan itibaren olmayacak içerikler

– Austin Powers: International Man of Mystery – Austin Powers: The Spy Who Shagged Me – Blood Diamond – Body of Lies – Bull Durham – Chasing Amy – Cool Hand Luke – Definitely, Maybe – Did You Hear About the Morgans? – Doctor Zhivago – Dolphin Tale – Dumb and Dumber – East of Eden – Inside the Mind of a Serial Killer: Season 1 – It Takes Two – Malibu’s Most Wanted – Monster-in-Law – Pan’s Labyrinth – Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales – Punch-Drunk Love – Silence of the Lambs – The Boondock Saints – The Interview – The Matrix – The Matrix Reloaded – The Matrix Revolutions – The Mummy – The Mummy Returns – The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor – The Terminator – The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning – The Wild Bunch – Turner and Hooch – Valkyrie – Wedding Crashers

4 Temmuz’dan itibaren olmayacak içerik

– The Indian in the Cupboard

9 Temmuz’dan itibaren olmayacak içerik

– Lion

10 Temmuz’dan itibaren olmayacak içerik

– Captain Underpants: The First Epic Movie

12 Temmuz’dan itibaren olmayacak içerik

– Gone Baby Gone

14 Temmuz’dan itibaren olmayacak içerik

– The Immigrant

16 Temmuz’dan itibaren olmayacak içerik

– American Gangster

27 Temmuz’dan itibaren olmayacak içerik

– Pretty Little Liars: Seasons 1-7

30Temmuz’dan itibaren olmayacak içerik

– Staten Island Summer

Sizce Netflix Temmuz 2019 dönemi nasıl geçecek?

The post Netflix, Temmuz 2019 dönemi için bir açıklama yaptı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.