Nokia 3.1 için Android Pie yayınlandı!

Nokia markasının akıllı telefon dünyasına yeniden kazandırılmasını sağlayan HMD Global’in güncellemeler konusundaki başarısı tartışılmayacak düzeyde. Piyasada henüz Android Pie’ye güncellenmeyen birçok amiral gemisi bulunuyor. Buna rağmen her geçen gün Nokia modelleri için Android Pie güncellemesi yayınlanmaya devam ediliyor. Üç yıl boyunca güncelleme sözü veren HMD Global bu kez Nokia 3.1 için Android Pie güncellemesini yayınladı! Nokia 5.1, Nokia 3.1, Nokia 2.1 duyuruldu! Nokia 3.1 Android Pie güncellemesi yayınlandı! Android Pie'yi planlanandan daha sonra alan Nokia 3.1 Plus'ın aksine, Nokia 3.1 için güncelleme belirtildiği tarihte yayınlanmış oldu. Aynı şekilde bu akıllı telefonunda Android One programına dahil olduğunu belirtmek isteriz. Güncellemenin detayları paylaşılmadı. Ancak, Şubat veya Mart ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme yenilenen arayüz, uyarlanabilir parlaklık gibi Android Pie'nin sunduğu yenilikleri cihazla buluşturuyor. 5.2 inçlik 1440x720 piksel çözünürlük sunan ekrana ve Mediatek MT6750 işlemciye sahip olan Nokia 3.1, geçen yıl piyasaya sürüldü. Bu kapsamda iki yıl normal güncelleme ve üç yıl güvenlik güncellemesi garantisi bulunuyor. Bu kapsamda Nokia'nın Android Q yayınlandığında bu cihaz ile buluşturma ihtimali bulunuyor. The post Nokia 3.1 için Android Pie yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Nokia 3.1 için Android Pie yayınlandı!
Nokia markasının akıllı telefon dünyasına yeniden kazandırılmasını sağlayan HMD Global’in güncellemeler konusundaki başarısı tartışılmayacak düzeyde. Piyasada henüz Android Pie’ye güncellenmeyen birçok amiral gemisi bulunuyor. Buna rağmen her geçen gün Nokia modelleri için Android Pie güncellemesi yayınlanmaya devam ediliyor. Üç yıl boyunca güncelleme sözü veren HMD Global bu kez Nokia 3.1 için Android Pie güncellemesini yayınladı!

Nokia 5.1, Nokia 3.1, Nokia 2.1 duyuruldu!

Nokia 3.1 Android Pie güncellemesi yayınlandı!

Android Pie'yi planlanandan daha sonra alan Nokia 3.1 Plus'ın aksine, Nokia 3.1 için güncelleme belirtildiği tarihte yayınlanmış oldu. Aynı şekilde bu akıllı telefonunda Android One programına dahil olduğunu belirtmek isteriz. Güncellemenin detayları paylaşılmadı. Ancak, Şubat veya Mart ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme yenilenen arayüz, uyarlanabilir parlaklık gibi Android Pie'nin sunduğu yenilikleri cihazla buluşturuyor. Nokia 3.1 Android Pie güncellemesi 5.2 inçlik 1440x720 piksel çözünürlük sunan ekrana ve Mediatek MT6750 işlemciye sahip olan Nokia 3.1, geçen yıl piyasaya sürüldü. Bu kapsamda iki yıl normal güncelleme ve üç yıl güvenlik güncellemesi garantisi bulunuyor. Bu kapsamda Nokia'nın Android Q yayınlandığında bu cihaz ile buluşturma ihtimali bulunuyor.

The post Nokia 3.1 için Android Pie yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.