Nokia 8.1 özellikleri ortaya çıktı

HMD Global ile yeniden hayatımıza giren Nokia yeni modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. İşte yakında tanıtılacak olan Nokia 8.1 özellikleri! Nokia X7 tanıtıldı! İşte özellikleri! Nokia 8.1 özellikleri Geekbench kriter testinde ortaya çıktı! HMD Global tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan Nokia 7.1 ve X7'nin ardından şimdi ise Nokia 8.1 gündeme geldi. Geekbench kriter testinde ortaya çıkan Nokia 8.1, orada yer alan bilgilere göre Qualcomm'un yeni nesil işlemcilerinden 8 çekirdekli 1.71 GHz saat hızında çalışan Snapdragon 710'dan gücünü alıyor. Android 9.0 Pie ile çalışacak olan akıllı telefon, 4 GB RAM'e sahip. Ancak tahmin edilenlere göre modelde 6 GB RAM seçeneği de yer alacak. Testin sonuçlarına baktığımızda ise; tek çekirdek testinden 1841 puan alan Nokia'nin yeni modeli, çoklu çekirdek testinden ise 5807 puan almayı başarmış. Orta seviyede yer alacak bir model için hiçte fena puanlar olmadığını da belirtelim. Ne zaman tanıtılacağı ve fiyatının ne olacağını konusunda şu aşamada herhangi bir bilgi yer almazken, ülkemizde de yer alan Nokia bakalım yeni modeliyle bizlere neler sunacak? The post Nokia 8.1 özellikleri ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Nokia 8.1 özellikleri ortaya çıktı
HMD Global ile yeniden hayatımıza giren Nokia yeni modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. İşte yakında tanıtılacak olan Nokia 8.1 özellikleri!

Nokia X7 tanıtıldı! İşte özellikleri!

Nokia 8.1 özellikleri Geekbench kriter testinde ortaya çıktı!

HMD Global tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan Nokia 7.1 ve X7'nin ardından şimdi ise Nokia 8.1 gündeme geldi. Geekbench kriter testinde ortaya çıkan Nokia 8.1, orada yer alan bilgilere göre Qualcomm'un yeni nesil işlemcilerinden 8 çekirdekli 1.71 GHz saat hızında çalışan Snapdragon 710'dan gücünü alıyor. Android 9.0 Pie ile çalışacak olan akıllı telefon, 4 GB RAM'e sahip. Ancak tahmin edilenlere göre modelde 6 GB RAM seçeneği de yer alacak. Testin sonuçlarına baktığımızda ise; tek çekirdek testinden 1841 puan alan Nokia'nin yeni modeli, çoklu çekirdek testinden ise 5807 puan almayı başarmış. Orta seviyede yer alacak bir model için hiçte fena puanlar olmadığını da belirtelim. Ne zaman tanıtılacağı ve fiyatının ne olacağını konusunda şu aşamada herhangi bir bilgi yer almazken, ülkemizde de yer alan Nokia bakalım yeni modeliyle bizlere neler sunacak?

The post Nokia 8.1 özellikleri ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.