Nokia telefonlar için Android 10 Go Edition müjdesi

Son zamanlarda uygun fiyatlı akıllı telefon modelleriyle karşımıza çıkan Nokia, kullanıcılarını sevindiren bir müjde verdi. Android'in düşük sistem için tasarlanmış olan Android 10 Go Edition'un bazı Nokia modelleri için yayınlanacağını açıkladı....

Nokia telefonlar için Android 10 Go Edition müjdesi
Son zamanlarda uygun fiyatlı akıllı telefon modelleriyle karşımıza çıkan Nokia, kullanıcılarını sevindiren bir müjde verdi. Android'in düşük sistem için tasarlanmış olan Android 10 Go Edition'un bazı Nokia modelleri için yayınlanacağını açıkladı. Nokia'nın çatı şirketi HMD Global, Android 10 Go Edition'un ilk kez Nokia telefonlarda yer alacağını belirtti. Nokia Android 10 Go Edition konusunda iddialı gözüküyor.

Google, 24 Android uygulaması için harekete geçti!

Nokia Android 10 Go Edition konusunda iddialı

Google geçtiğimiz günlerde Android 10'un Go Edition sürümünü duyurdu. Her Android sürümü gibi Android 10'un da Go Edition'u tanıtması zaten beklenenler arasında yer alıyordu. Tanıtılmasının ardından Nokia da Android 10 Go Edition'u ilk olarak kendi modellerinde kullanılacağını belirtti. Android 10'un Go Edition sürümü ile birlikte düşük donanım özelliklerine sahip olan telefonlarda daha akıcı bir Android deneyimi yaşatmayı başarıyor. Bu sayede giriş seviyesi donanım özelliklerine sahip Nokia telefonlar daha başarılı bir kullanıcı deneyimi yaşatabiliyor. https://twitter.com/sarvikas/status/1177437106735480832 Güncelleme daha önce Android Go Edition işletim sistemi ile birlikte kutusundan çıkan Nokia telefonları kapsayacak. 2020'nin birinci çeyreğinde Nokia 1 Plus Android Go'nun yeni sürümünü alacak. Nokia 2.1 ve Nokia 1 ise 2020'nin ikinci çeyreğinde yeni sürüme kavuşmuş olacak.

The post Nokia telefonlar için Android 10 Go Edition müjdesi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.