Nubia Z20 kamera örnekleri sızdırıldı

ZTE’nin alt markası Nubia yeni amiral gemisini sunmak için hazırlanırken, sunulacak yeni cihazın bilinen detayları da her geçen gün artıyor. Cihaz bugün içinde sunulacakken ortaya çıkan Nubia Z20 kamera örnekleri de kalitesiyle dikkat çekti....

Nubia Z20 kamera örnekleri sızdırıldı
ZTE’nin alt markası Nubia yeni amiral gemisini sunmak için hazırlanırken, sunulacak yeni cihazın bilinen detayları da her geçen gün artıyor. Cihaz bugün içinde sunulacakken ortaya çıkan Nubia Z20 kamera örnekleri de kalitesiyle dikkat çekti.

Huawei Mate 30 Pro kullanılırken görüntülendi!

Nubia Z20 kamera örnekleri sızdırıldı!

Son birkaç yıldır akıllı telefonları için kamera teknolojisine odaklanan Nubia yeni cihazında da oldukça iyi bir kamerayla karşımıza çıkacak gibi duruyor. Özellikle gece çekimleri ve cihazın uzun pozlama özellikleri oldukça dikkat çekiyor. Dün akşam Galaxy Note 10 lansmanı ile yeni Note ailesinin tanıtıldığı sıralarda Weibo’da paylaşılan kamera örnekleri süper gece modu, makro çekim, uzun pozlama gibi birçok farklı mod ile çekilmiş. Nubia Z20 şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre bir ön kameraya sahip değil. Bunun yerine arka tarafta AI destekli olarak çalışan 48 Megapiksellik üçlü kamera kurulumu ile karşımıza çıkıyor ve arka tarafta bulunan ikincil ekranla selfie çekimlerinizi yapmanızı sağlıyor. Nubia Z20 kamera örnekleri sızdırıldı! - ShiftDelete.Net (3)

Nubia Z20 özellikleri

Telefonun ön tarafında 6.42 inç’lik çentiksiz OLED bir ekran paneli bulunurken arka tarafında ise 5.1 inç OLED bir ekran bulunması muhtemel. Her iki ekran da 1080 x 2340 piksel Full HD Plus çözünürlük ve 19.5: 9 en boy oranı ile karşımıza çıkması bekleniyor. Cihaz Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus sekiz çekirdekli işlemcisi tarafından desteklenecek ve 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı, 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve 12 GB RAM, 512 GB depolama alanı olarak üç farklı varyantla sunulacak. Cihazın sağ ve sol kenarlarında da parmak izi özelliğinin bulunması bekleniyor. MicroSD kart yuvası ise maalesef cihazda bulunmayacak. Ayrıca kutudan Android 9 Pie işletim sistemi ile çıkacak cihaz, hızlı şarj için destekleyen cihaz 4000 mAh bataryadan beslenecek. Gün içerisinde lansmanı gerçekleştirilecek cihazın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda net bir bilgi olmasa da ZTE’nin yeni amiral gemilerini ülkemizde uygun fiyatlı bir şekilde satışa sunması muhtemel ihtimaller arasında. Lansman ile birlikte de cihazın tüm detaylarına sizlerle beraber ulaşmış olacağız.

The post Nubia Z20 kamera örnekleri sızdırıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.