Nvidia FrameView yayında! İndir!

Bugün bir ekran kartının, sınıfında en az 2-3 yıl boyunca tam performans sergilemesi bekleniyor. Bu nedenle bu kartların performans testi değerlerinin doğru olması, değerlerin kare hızlarını, kare zamanlarını, güç kullanımını, watt başına performansı...

Nvidia FrameView yayında! İndir!
Bugün bir ekran kartının, sınıfında en az 2-3 yıl boyunca tam performans sergilemesi bekleniyor. Bu nedenle bu kartların performans testi değerlerinin doğru olması, değerlerin kare hızlarını, kare zamanlarını, güç kullanımını, watt başına performansı ve daha fazlasını gösteren tüm esasları kapsaması önem taşıyor. Nvidia da performans test etmek için yeni programı Nvidia FrameView'i duyurdu. Bu sayede kullanıcılar, daha güvenilir testler yapabilecek.

Nvidia RTX SUPER ekran kartları tanıtıldı!

Nvidia FrameView nedir?

FrameView, DirectX 9, 10, 11 ve 12, OpenGL, Vulkan ve Universal Windows Platform (UWP) uygulamaları desteği sayesinde, tüm ana API'lerden ve neredeyse tüm oyunlardan veri yakalayabiliyor. Bu sayede ekran kartını test etmek isteyen kullanıcılar, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde bu testlerini gerçekleştirebiliyorlar. Test esnasında performans üzerinde çok hafif bir etkiye sahip olan FrameView uygulaması, oyuna entegre olabilmesi sayesinde, kullanıcının oyun sırasında performans ve istatistikleri görmesine; izin verilmesi halinde, oyun yapımcısı için ayrıntılı ve karşılaştırmalı veri toplanmasına olanak sunuyor. Bu yazılım, şimdilik yalnızca Nvidia ekran kartları ile kullanılıyor. AMD ekran kartları ile birlikte tam bir şekilde kullanılabilmesi için kullanıcılar AMD ekran kartlarının API'lerini doğru girmesini istiyor.

Nvidia FrameView indir!

Nvidia FrameView uygulamasını bu linke tıklayarak indirebilir ve hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

The post Nvidia FrameView yayında! İndir! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.