Nvidia, iki farklı Shield TV üzerinde çalışıyor

Tegra X1 işlemcisi sayesinde en gelişmiş medya akışı uygulamalarını bile çalıştırabilen Nvidia Shield, belirli Android sürümlerini destekliyor. Bu bağlamda Android sevenleri kendisine çeken firma, alınan bilgilere göre, iki yeni Shield TV modelinin...

Nvidia, iki farklı Shield TV üzerinde çalışıyor
Tegra X1 işlemcisi sayesinde en gelişmiş medya akışı uygulamalarını bile çalıştırabilen Nvidia Shield, belirli Android sürümlerini destekliyor. Bu bağlamda Android sevenleri kendisine çeken firma, alınan bilgilere göre, iki yeni Shield TV modelinin tasarım ve kodlama aşamasına odaklandı.

Nvidia Shield TV ön inceleme

Nvidia Shield TV ailesinin yeni üyeleri nasıl olacak?

İki yeni üyeden ilki olan "mdarcy", daha önce kullanıcılar tarafından tespit edilmişti. Google Play'in geliştiricilere açık olan kod konsolunda Android Pie ile birlikte görülen bu model, ayrıca kaynak kodlarda da ortaya çıktı. Görünüşe göre "mdarcy", 2017 model Shield TV'nin yeni bir çip aracılığı ile yenilenmiş hali olarak satışa sunulacak. nvidia shield tv Bunun dışında Shield Experience 8.0 güncellemesinde saklanan kod parçaları, “sif” adındaki başka bir Shield modelinin ortaya çıkmasında büyük bir rol oynadı. Bu cihazın kodları incelendiğinde TV Tuner ve USB özelliklerinin olmadığı görüldü. SD kart desteği sunacak olan "sif", "mdarcy" konseptinin bir alt segmenti olabilir. Amerika Federal İletişim Komisyonu tarafından yayımlanan yeni belgelerde, P3700'ün yepyeni bir proje olduğu öne sürülürken P2897 ise P3430 olarak güncellendi. Yenilenme çalışması olarak adlandırılan "mdarcy" çalışması, 2017 yılında piyasaya sürülen P2897'nin adını P3430 olarak güncelledi. nvidia shield Kodlarda tespit edilen "mdarcy" P3700 ise alt segment olduğu tahmin edilen "sif" ile eşleşiyor. Zira "sif" 2017 yılının Nvidia televizyonu değil. En son CES 2017'de kendisinden söz edilen Nvidia TV Shield, CES 2020'ye damgasını vuracak mı hep birlikte göreceğiz.

The post Nvidia, iki farklı Shield TV üzerinde çalışıyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.