OnePlus 7 duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

Akıllı telefon sektöründe amiral gemisi katili olarak tanımlanan OnePlus, Londra'da yeni amiral gemilerini tanıttı. Üst seviye özellikleri ile dikkat çeken OnePlus 7 Pro'nun yanı sıra daha uygun fiyatlı OnePlus 7 modeli tanıtıldı. Gelin, şimdi damla çentikli ekrana ve üst seviye donanıma sahip olan cihazın detaylarına: OnePlus 7 özellikleri ve fiyatı gibi merak edilenlere göz atalım. OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı! OnePlus 7 özellikleri ve fiyatı! OnePlus 6T ve 7 Pro'nun karışımı olan telefonun 6.41 inç büyüklüğündeki Full HD+ çözünürlük sunan AMOLED ekranı, parmak izi okuyucuya ev sahipliği yapıyor. OnePlus 7 Pro ile benzer şekilde cihaza Snapdragon 855 güç veriyor. UFS 3.0 teknolojisi sayesinde yüksek performanslı bir depolama birimine sahip olan telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama sunuyor. Arka tarafta benzer şekilde 48 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alırken, 7 Pro'daki f/1.6 diyaframın aksine bu kamera 1.7 diyaframa sahip. İkinci kamera ise ultra geniş açılı veya telefoto'nun aksine sadece bir derinlik sensörü. 4K çözünürlükte 60 FPS video kaydı yapılabilirken, Full HD çözünürlükte 240 FPS video kayıt imkanı sunuluyor. Cihazın ön tarafında ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor. OnePlus 7 Pro ile benzer şekilde stereo hoparlörlerinin yer aldığı telefon, 3700 mAh kapasiteli bataryadan besleniyor. Cihazın başlangıç ( 6 GB RAM / 128 GB depolama ) modeli 500 sterlin ( Doğrudan çevrildiğinde: 3900 TL )  fiyat etiketine sahip. The post OnePlus 7 duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

OnePlus 7 duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı!
Akıllı telefon sektöründe amiral gemisi katili olarak tanımlanan OnePlus, Londra'da yeni amiral gemilerini tanıttı. Üst seviye özellikleri ile dikkat çeken OnePlus 7 Pro'nun yanı sıra daha uygun fiyatlı OnePlus 7 modeli tanıtıldı. Gelin, şimdi damla çentikli ekrana ve üst seviye donanıma sahip olan cihazın detaylarına: OnePlus 7 özellikleri ve fiyatı gibi merak edilenlere göz atalım.

OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

OnePlus 7 özellikleri ve fiyatı!

OnePlus 6T ve 7 Pro'nun karışımı olan telefonun 6.41 inç büyüklüğündeki Full HD+ çözünürlük sunan AMOLED ekranı, parmak izi okuyucuya ev sahipliği yapıyor. OnePlus 7 Pro ile benzer şekilde cihaza Snapdragon 855 güç veriyor. UFS 3.0 teknolojisi sayesinde yüksek performanslı bir depolama birimine sahip olan telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama sunuyor. Arka tarafta benzer şekilde 48 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alırken, 7 Pro'daki f/1.6 diyaframın aksine bu kamera 1.7 diyaframa sahip. İkinci kamera ise ultra geniş açılı veya telefoto'nun aksine sadece bir derinlik sensörü. OnePlus 7 özellikleri ve fiyatı - OnePlus 7 tanıtıldı 4K çözünürlükte 60 FPS video kaydı yapılabilirken, Full HD çözünürlükte 240 FPS video kayıt imkanı sunuluyor. Cihazın ön tarafında ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor. OnePlus 7 Pro ile benzer şekilde stereo hoparlörlerinin yer aldığı telefon, 3700 mAh kapasiteli bataryadan besleniyor. Cihazın başlangıç ( 6 GB RAM / 128 GB depolama ) modeli 500 sterlin ( Doğrudan çevrildiğinde: 3900 TL )  fiyat etiketine sahip.

The post OnePlus 7 duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.