OnePlus 7 önemli güncellemeyi aldı!

Amiral gemisi cihazlar arasında hızlı bir yükseliş gösteren OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro ilk çıktığı günden bu yana, kullanıcıları etkilemeyi başarmıştı. Kamera özelliklerinin oldukça geliştirildiği OnePlus 7 güncellemesi yayınlandı! HongMeng...

OnePlus 7 önemli güncellemeyi aldı!
Amiral gemisi cihazlar arasında hızlı bir yükseliş gösteren OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro ilk çıktığı günden bu yana, kullanıcıları etkilemeyi başarmıştı. Kamera özelliklerinin oldukça geliştirildiği OnePlus 7 güncellemesi yayınlandı!

HongMeng OS yüklü 1 milyon Huawei telefon!

Kamera özelliklerinin geliştirildiği OnePlus 7 güncellemesi yayınlandı!

OnePlus 7, geçen hafta OxygenOS 9.5.4 güncellemesi almıştı. Nisan ayının güvenlik yaması ile birlikte sunulan OxygenOS 9.5.4. güncellemesinin ardından bugün OxygenOS 9.5.5 güncellemesi yayınlandı. Yeni güncelleme 125 MB boyutunda depolama alanı istiyor. Güncelleme ile Mayıs ayının Android güvenlik yamasına sahip olacaksınız. Ayrıca cihazın kilit ekranında bulunan birçok hata da güncelleme ile birlikte giderilmiş. Kamera özelliklerinin geliştirildiği OnePlus 7 güncellemesi yayınlandı! - ShiftDelete.Net (1) Kamera konusunda da önemli yenilikler getiren güncelleme, standart kamera modlarının yanı sıra manzara modunda da önemli iyileştirmeler sağlamış. OnePlus 7’nin oldukça dikkat çeken kamerası, güncellemeler ile birlikte daha iyi renkler ve daha gerçekçi sonuçlar elde edebilecek. Ayrıca yeni güncelleme ile düşük ışıkta fotoğraf çekme deneyiminiz de oldukça iyileşecek. Özellikle, manzara modu ile düşük ışıkta çekim yaparken çok daha iyi sonuçlar elde edebileceksiniz. OxygenOS 9.5.5’in bölgesel olarak kısa süre içinde yayılması bekleniyor. Ancak güncellemenin cihazınıza gelmesinin biraz zaman alabileceğini de belirtmek gerekir. Güncellemeyi, telefonunuzun Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

The post OnePlus 7 önemli güncellemeyi aldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.