OnePlus 7 özellikleri OnePlus 6 ve 6T'ye geldi

Son iki haftadır OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro için güncelleme yayınlanan OnePlus, eski modelleri de ihmal etmiyor. Geriye dönük güncellemeler konusunda beğeni kazanan şirket OnePlus 6 ve 6T için güncelleme yayınladı. Serinin bir önceki modelleri...

OnePlus 7 özellikleri OnePlus 6 ve 6T'ye geldi
Son iki haftadır OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro için güncelleme yayınlanan OnePlus, eski modelleri de ihmal etmiyor. Geriye dönük güncellemeler konusunda beğeni kazanan şirket OnePlus 6 ve 6T için güncelleme yayınladı. Serinin bir önceki modelleri için yayınlanan bu güncelleme kullanıcıları sevindirdi. Zira, Ağustos ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme, OnePlus 7 özelliklerinden bazılarını, 6 ve OnePlus 6T’ye getiriyor.

OnePlus 7 Pro inceleme! Beklediğimize değdi mi?

Bazı OnePlus 7 özellikleri OnePlus 6 ve 6T'ye geldi

Daha iyi bir oyun deneyimi elde edilmesini sağlayan Fnatic modu, OnePlus 6 serisi ile buluştu. Bunun yanı sıra Zen modunun yeni özellikler ile güçlendirildiği güncelleme, son dönemde akıllı telefon üreticilerinin büyük önem verdiği DC karartma özelliğine de ev sahipliği yapıyor. Uygulamaların yanıt vermemesi halinde yaşanan sorun ve ekran kaydında kullanıcıların karşısına çıkan parmak izi okuma sorunu ortadan kaldırılıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi güncelleme kademli olarak yayınlanıyor. Bu nedenle tüm dünya genelindeki cihazlara ulaşması birkaç hafta sürebilir. Her iki telefon 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Snapdragon 845 işlemciden güç alıyor. OnePlus 6 modelinde 6.28 inç büyüklüğünde 1080x2280 piksel çözünürlük sunan bir AMOLED ekran yer alırken, OnePlus 6T ise 6.41 inç büyüklüğünde 1080x2340 piksel çözünürlük sunan bir ekran ile geliyor.

The post OnePlus 7 özellikleri OnePlus 6 ve 6T'ye geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.