OnePlus 7 Pro 5G tanıtıldı! İşte özellikleri!

Bugün düzelenen etkinliğinde iki amiral gemisini tanıtan OnePlus, OnePlus 7 Pro 5G'yi de duyurdu. Telefon geçen yıl OnePlus yetkililerinin açıkladığı gibi, yalnızca belirli pazarlarda satışa sunulacak. OnePlus 7 özellikleri ve fiyatı OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı! OnePlus 7 Pro 5G özellikleri Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan 5G modeli genel olarak OnePlus 7 ile benzer özelliklere sahip. Ancak aradaki en büyük fark; 5G deneyimi için kullanılan Snapdragon X50 5G modem ve Qualcomm RF geliştirmesi. OnePlus 7 Pro 5G kullanıcıları, telefon İngiltere'de  Londra, Cardiff, Edinburgh, Belfast - Birmingham ve Manchester’da piyasaya sürüldükten sonra EE'nin 5G ağına erişilebilecek hale gelecek. Diğer büyük şehirlerdeki 5G erişimleri 2019’un sonuna kadar tamamlanacak. EE operatörü ve OnePlus ortaklığının bir parçası olarak, ilk EE OnePlus 6T müşterilerinin hepsi, OnePlus 7 Pro 5G piyasaya sürülmeden önce ücretsiz olarak yeni bir plana yükseltilerek yeni telefonlarına sahip olabilecekler. 5G modelinin satış stratejisinin İngiltere ve Finlandiya dışındaki ülkelere sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri ve fiyatı! The post OnePlus 7 Pro 5G tanıtıldı! İşte özellikleri! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

OnePlus 7 Pro 5G tanıtıldı! İşte özellikleri!
Bugün düzelenen etkinliğinde iki amiral gemisini tanıtan OnePlus, OnePlus 7 Pro 5G'yi de duyurdu. Telefon geçen yıl OnePlus yetkililerinin açıkladığı gibi, yalnızca belirli pazarlarda satışa sunulacak.

OnePlus 7 özellikleri ve fiyatı

OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

OnePlus 7 Pro 5G özellikleri

OnePlus 7 Pro 5G Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan 5G modeli genel olarak OnePlus 7 ile benzer özelliklere sahip. Ancak aradaki en büyük fark; 5G deneyimi için kullanılan Snapdragon X50 5G modem ve Qualcomm RF geliştirmesi. OnePlus 7 Pro 5G kullanıcıları, telefon İngiltere'de  Londra, Cardiff, Edinburgh, Belfast - Birmingham ve Manchester’da piyasaya sürüldükten sonra EE'nin 5G ağına erişilebilecek hale gelecek. Diğer büyük şehirlerdeki 5G erişimleri 2019’un sonuna kadar tamamlanacak. EE operatörü ve OnePlus ortaklığının bir parçası olarak, ilk EE OnePlus 6T müşterilerinin hepsi, OnePlus 7 Pro 5G piyasaya sürülmeden önce ücretsiz olarak yeni bir plana yükseltilerek yeni telefonlarına sahip olabilecekler. 5G modelinin satış stratejisinin İngiltere ve Finlandiya dışındaki ülkelere sunulup sunulmayacağı henüz belli değil.

OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri ve fiyatı!

The post OnePlus 7 Pro 5G tanıtıldı! İşte özellikleri! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.