OnePlus 7 Pro'nun DxOMark puanı açıklandı!

Akıllı telefon sektöründe amiral gemisi katili olarak tanımlanan OnePlus uzun süredir beklenilen yeni amiral gemisi OnePlus 7 Pro'yu Londra'da tanıttı. Tanıtım etkinliği sırasında OnePlus 7 Pro DxOMark puanıda basın ile paylaşıldı. Teknolojik cihazların kameralarını detaylı inceleyerek değerlendiren DxOMark’ın verdiği puanın detaylarına geçmeden önce, OnePlus 7 Pro kamera özelliklerini kısaca hatırlayalım. Telefonun arka kısmında üç adet kamera yer alıyor. OnePlus 7 duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı! OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı! OnePlus 7 Pro DxOMark puanı açıklandı! Arkadaki 48 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamera f/1.6 diyaframa sahip. OIS ve EIS desteği sayesinde sarsıntılar minimum seviyeye indiriliyor. Bu ana kameraya, 2x optik yakınlaştırma yapabilen 8 Megapiksel çözünürlüğünde telefoto ve 16 Megapiksel çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera eşlik ediyor. 4K çözünürlükte 60 FPS video kaydı gerçekleştirebilen telefonun ön tarafında yer alan kamera ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyaframa sahip. DxOMark, OnePlus 7 Pro'nun kamerasına 111 puan verdi. Fotoğraf konusunda 118 puan alan kameranın video çekimi konusunda elde ettiği puan ise 98 oldu. Böylece DxOMark sıralamasında Mate 20 Pro, P20 Pro ve Galaxy S10 Plus gibi modelleri geride bırakan OnePlus 7 Pro üçüncü sıraya yerleşmeyi başardı. Birinci sırada Huawei P30 Pro ikinci sırada ise Galaxy S10 5G yer alıyor. The post OnePlus 7 Pro'nun DxOMark puanı açıklandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

OnePlus 7 Pro'nun DxOMark puanı açıklandı!
Akıllı telefon sektöründe amiral gemisi katili olarak tanımlanan OnePlus uzun süredir beklenilen yeni amiral gemisi OnePlus 7 Pro'yu Londra'da tanıttı. Tanıtım etkinliği sırasında OnePlus 7 Pro DxOMark puanıda basın ile paylaşıldı. Teknolojik cihazların kameralarını detaylı inceleyerek değerlendiren DxOMark’ın verdiği puanın detaylarına geçmeden önce, OnePlus 7 Pro kamera özelliklerini kısaca hatırlayalım. Telefonun arka kısmında üç adet kamera yer alıyor.

OnePlus 7 duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

OnePlus 7 Pro DxOMark puanı açıklandı!

Arkadaki 48 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamera f/1.6 diyaframa sahip. OIS ve EIS desteği sayesinde sarsıntılar minimum seviyeye indiriliyor. Bu ana kameraya, 2x optik yakınlaştırma yapabilen 8 Megapiksel çözünürlüğünde telefoto ve 16 Megapiksel çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera eşlik ediyor. 4K çözünürlükte 60 FPS video kaydı gerçekleştirebilen telefonun ön tarafında yer alan kamera ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyaframa sahip. DxOMark, OnePlus 7 Pro'nun kamerasına 111 puan verdi. Fotoğraf konusunda 118 puan alan kameranın video çekimi konusunda elde ettiği puan ise 98 oldu. Böylece DxOMark sıralamasında Mate 20 Pro, P20 Pro ve Galaxy S10 Plus gibi modelleri geride bırakan OnePlus 7 Pro üçüncü sıraya yerleşmeyi başardı. Birinci sırada Huawei P30 Pro ikinci sırada ise Galaxy S10 5G yer alıyor.

The post OnePlus 7 Pro'nun DxOMark puanı açıklandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.