OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi ortaya çıktı

Üst seviyeyi uygun fiyata sunmaya çalışan OnePlus yeni bir modelle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bakalım OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi ne zaman? OnePlus 7T Pro tasarım detaylarıyla sızdırıldı İşte OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi! OnePlus 7...

OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi ortaya çıktı
Üst seviyeyi uygun fiyata sunmaya çalışan OnePlus yeni bir modelle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bakalım OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi ne zaman?

OnePlus 7T Pro tasarım detaylarıyla sızdırıldı

İşte OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi!

OnePlus 7 ailesiyle beğeni kazanan marka yeni modellerini geliştirmeye devam ediyor. Her yıl olduğu gibi yılın ikinci yarısında "T" modelleriyle karşımıza çıkan markanın OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi gün yüzüne çıktı. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan modele ait ilk görüntülerde, tasarım noktasında bir farklılığın beklenmediği görülürken; çentiksiz tam ekran, açılıp kapanabilen ön kamera ve üçlü arka kamera sistemi dikkat çekmişti. Daha gelişmiş donanım özellikleriyle gelecek olan OnePlus 7T serisinin tanıtım tarihi içinse 15 Ekim tarihi işaret edildi. Henüz resmi olarak açıklanmayan tanıtım tarihi, genellikle Samsung sızıntılarıyla bilinen Max J. tarafından ortaya atıldı. Snapdragon 855 Plus işlemcisiyle gelmesi beklenen akıllı telefonun 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama hafıza sunması bekleniyor. Ayrıca 12 GB RAM ve 256 GB versiyonlarında yer alması muhtemel. 6.7 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olacak olan modelde 4000 mAh batarya konumlandırılacak. Bakalım OnePlus yeni amiral gemi modelinde bize neler sunacak?

The post OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.