OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri ve fiyatı!

OnePlus bugün Londra'da düzenlediği etkinlikte yeni akıllı telefon modellerini tanıttı. Ayrıca etkinlikte, yeni amiral gemilerinden sonra şirketin yeni kablosuz kulaklığı olan OnePlus Bullets Wireless 2 modeli de tanıtıldı. OnePlus 7 özellikleri ve fiyatı OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı! OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri Kulaklık GoerTek dinamik sürücüsü sayesinde daha oturaklı ve dinamik bir ses deneyimi sunuyor. OnePlus 7 ailesinin tasarım anlayışından yola çıkarak tasarlanan Bullets Wireless 2, bütün Bluetooth destekli cihazlarla çalışabiliyor. OnePlus Bullets Wireless 2, pilin hızlı şarj edilmesi için “Warp Charge” teknolojisi ile çalışıyor. Bu teknoloji ile birlikte 10 dakikalık şarjdan sonra yaklaşık 10 saat çalma süresi sunuyor. Tam şarjla ise, toplam 14 saatlik çalma süresi elde ediliyor. Ayrıca, OnePlus telefonlar ile “Quick Pair” sayesinde kolayca eşleşme imkanı da sunuyor. Kulaklık başlıkları mıktanıslı bir yapıya sahip bulunuyor. Bu mıknatıs bağlantı sistemi, tek bir tıklamayla duraklatmaya veya oynatmaya izin veren “Manyetik Kontrol” özelliğini de barındırıyor. Ayrıca başlıklarda kullanılan aptX HD teknolojisi ile güçlendirilen Bullets Wireless 2, Bluetooth 5.0  ve Google Asistan desteği bulunuyor. Bullets Wireless 2 Amerika fiyatı 99 dolar olarak açıklandı ve 17 Mayıs’dan itibaren OnePlus 7 ailesi ile beraber raflardaki yerini alacak. The post OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri ve fiyatı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri ve fiyatı!
OnePlus bugün Londra'da düzenlediği etkinlikte yeni akıllı telefon modellerini tanıttı. Ayrıca etkinlikte, yeni amiral gemilerinden sonra şirketin yeni kablosuz kulaklığı olan OnePlus Bullets Wireless 2 modeli de tanıtıldı.

OnePlus 7 özellikleri ve fiyatı

OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri

Kulaklık GoerTek dinamik sürücüsü sayesinde daha oturaklı ve dinamik bir ses deneyimi sunuyor. OnePlus 7 ailesinin tasarım anlayışından yola çıkarak tasarlanan Bullets Wireless 2, bütün Bluetooth destekli cihazlarla çalışabiliyor. OnePlus Bullets Wireless 2, pilin hızlı şarj edilmesi için “Warp Charge” teknolojisi ile çalışıyor. Bu teknoloji ile birlikte 10 dakikalık şarjdan sonra yaklaşık 10 saat çalma süresi sunuyor. Tam şarjla ise, toplam 14 saatlik çalma süresi elde ediliyor. Ayrıca, OnePlus telefonlar ile “Quick Pair” sayesinde kolayca eşleşme imkanı da sunuyor. OnePlus Bullets Wireless 2 Kulaklık başlıkları mıktanıslı bir yapıya sahip bulunuyor. Bu mıknatıs bağlantı sistemi, tek bir tıklamayla duraklatmaya veya oynatmaya izin veren “Manyetik Kontrol” özelliğini de barındırıyor. Ayrıca başlıklarda kullanılan aptX HD teknolojisi ile güçlendirilen Bullets Wireless 2, Bluetooth 5.0  ve Google Asistan desteği bulunuyor. Bullets Wireless 2 Amerika fiyatı 99 dolar olarak açıklandı ve 17 Mayıs’dan itibaren OnePlus 7 ailesi ile beraber raflardaki yerini alacak.

The post OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri ve fiyatı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.