OnePlus gelişmiş titreşim motoruna odaklanıyor

Salı günü düzenlenecek olan basın toplantısında yeni akıllı telefon modellerini duyuracak olan OnePlus gelişmiş titreşim motoruyla pazarda fark yaratacak. Ortaya çıkan bilgilere göre OnePlus 7 Pro modelinde gelişmiş titreşim motoru yer alacak. OnePlus'ın daha önceki telefon modellerinde en çok şikayet edilen konulardan biri titreşim konusuydu. Titreşim konusunda yeteri kadar başarılı olamayan OnePlus, anlaşılan bu işi fazlasıyla ciddiye almış durumda. OnePlus 7 Pro fiyatı ortaya çıktı! OnePlus gelişmiş titreşim motoru neler sunacak? Daha yoğun ve hassas titreşimler vermek için geliştirilen titreşim motoru, eski modellere göre daha büyük boyutlara sahip olacak. Bunun yanı sıra motor, daha önceki OnePlus telefonlara göre yüzde 200 oranında daha güçlü titreşim verecek. Ayrıca OnePlus 7 Pro modelinde bu titreşim motorunun da seviyesinin ayarlanması bekleniyor. Sonuçta telefonlardaki çok güçlü titreşimler, bazı kişilerin hoşuna gitmeyebilir. Bu konuda da OnePlus, çözümü titreşim seviyesini "düşük, orta ve yüksek" olarak 3'e ayırmayı planlıyor. 6.2 inç ve 6.64 inç büyüklüğünde iki farklı ekranla gelecek olan akıllı telefonda Snapdragon 855 işlemci, 6/8/10/12 GB RAM seçenekleri ve 128/256 GB dahili depolama yer alacak. Bunun yanı sıra OnePlus 7 Pro modelinde üçlü arka kamera kurulumu göreceğiz. The post OnePlus gelişmiş titreşim motoruna odaklanıyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

OnePlus gelişmiş titreşim motoruna odaklanıyor
Salı günü düzenlenecek olan basın toplantısında yeni akıllı telefon modellerini duyuracak olan OnePlus gelişmiş titreşim motoruyla pazarda fark yaratacak. Ortaya çıkan bilgilere göre OnePlus 7 Pro modelinde gelişmiş titreşim motoru yer alacak. OnePlus'ın daha önceki telefon modellerinde en çok şikayet edilen konulardan biri titreşim konusuydu. Titreşim konusunda yeteri kadar başarılı olamayan OnePlus, anlaşılan bu işi fazlasıyla ciddiye almış durumda.

OnePlus 7 Pro fiyatı ortaya çıktı!

OnePlus gelişmiş titreşim motoru neler sunacak?

Daha yoğun ve hassas titreşimler vermek için geliştirilen titreşim motoru, eski modellere göre daha büyük boyutlara sahip olacak. Bunun yanı sıra motor, daha önceki OnePlus telefonlara göre yüzde 200 oranında daha güçlü titreşim verecek. Ayrıca OnePlus 7 Pro modelinde bu titreşim motorunun da seviyesinin ayarlanması bekleniyor. Sonuçta telefonlardaki çok güçlü titreşimler, bazı kişilerin hoşuna gitmeyebilir. Bu konuda da OnePlus, çözümü titreşim seviyesini "düşük, orta ve yüksek" olarak 3'e ayırmayı planlıyor. 6.2 inç ve 6.64 inç büyüklüğünde iki farklı ekranla gelecek olan akıllı telefonda Snapdragon 855 işlemci, 6/8/10/12 GB RAM seçenekleri ve 128/256 GB dahili depolama yer alacak. Bunun yanı sıra OnePlus 7 Pro modelinde üçlü arka kamera kurulumu göreceğiz.

The post OnePlus gelişmiş titreşim motoruna odaklanıyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.