OnePlus Pro 7 Pro ekranı ile ilgili şaşırtan detay!

Son dönemlerin en çok konuşulan telefonlarından olan ve özellikleriyle diğer Android telefonlara fark atan OnePlus 7 Pro hakkında ilginç bir detay ortaya çıktı. Özellikleri arasında en dikkat çeken taraf olan 90 HZ ekran yenileme hızı, bu telefonu...

OnePlus Pro 7 Pro ekranı ile ilgili şaşırtan detay!
Son dönemlerin en çok konuşulan telefonlarından olan ve özellikleriyle diğer Android telefonlara fark atan OnePlus 7 Pro hakkında ilginç bir detay ortaya çıktı. Özellikleri arasında en dikkat çeken taraf olan 90 HZ ekran yenileme hızı, bu telefonu diğer Android telefonlardan ayıran en büyük özelliklerdendi. Fakat ortaya çıkan son iddialar  OnePlus 7 Pro ekranı hakkında bir takım soru işaretleri uyandırdı.

OnePlus 7 Pro kutu açılışı

OnePlus 7 Pro ekranı hakkında ilginç detay!

90 HZ ekran yenileme hızı bir akıllı telefonda dikkat çeken en etkili özelliklerden birisi. Ekranın yüksek yenileme seviyesinde olması, güçlü işlemci tarafından verilen performansı tam olarak kullanıcıya sunar. OnePlus 7 Pro'da bulunan ve en güçlü işlemcilerden birisi olan Snapdragon 855, verdiği üst düzey performansı 90 HZ yenileme hızına sahip bu ekran ile kullanıcılara daha da hissettiriyor. OnePlus 7 Pro'nun en akıcı tarafı olan 90 HZ ekran hakkında ortaya çıkan son bilgiler kullanıcıları şaşırttı. Yenileme hızı, teknik özellikler ile uyuşmayabilir. Ekran 90 Hz yenileme hızı, kullanıcılar tarafından ayarlar menüsünde 90 Hz veya 60 Hz olarak seçilebiliyor. 90 Hz seçeneğinin seçilmesi ile beraber en akıcı performans bekleniyor ancak durum beklendiği gibi değil. Telefonun ekranı, YouTube veya yüksek performans gerektiren oyunlarda siz 90 HZ ekran seçeneğini seçseniz dahi 60 HZ deneyimi sunuyor. Bunun sebebi ise YouTube'da izleyebileceğiniz videolarda veya telefon oynadığınız yüksek performanslı oyunlarda 90 HZ ekran yenileme hızına ihtiyacınız olmaması. Telefon, böyle durumlarda 60 Hz ekran yenileme hızını vermeye devam ediyor. https://www.youtube.com/watch?v=BDVj86bwAiU  90 HZ ekran yenileme hızı açık olsa dahi otomatik olarak OnePlus 7 Pro ekran ayarını değiştirmesi kullanıcılar tarafından nasıl karşılanır? Sizin fikirleriniz neler?

The post OnePlus Pro 7 Pro ekranı ile ilgili şaşırtan detay! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.