OnePlus televizyon da üretecek!

Özellikle son dönemdeki akıllı telefon modelleriyle dikkat çekmeyi başaran OnePlus, yaptığı açıklamalar ile birlikte uzun süredir üstünde çalıştığı televizyonun adını açıkladı. Televizyona OnePlus TV adı verileceğin altı çizildi. İşte OnePlus...

OnePlus televizyon da üretecek!
Özellikle son dönemdeki akıllı telefon modelleriyle dikkat çekmeyi başaran OnePlus, yaptığı açıklamalar ile birlikte uzun süredir üstünde çalıştığı televizyonun adını açıkladı. Televizyona OnePlus TV adı verileceğin altı çizildi. İşte OnePlus TV hakkında detaylar!

Honor HarmonyOS ile çalışan ilk televizyonunu tanıttı

OnePlus TV ile televizyon pazarı kızışacak

Ortaya çıkan haberlere göre OnePlus, geçtiğimiz Eylül ayında televizyon pazarına girme kararı almıştı. Ancak o zamandan bu yana şirket tarafından herhangi bi açıklama gelmedi. Sonunda logosu ile birlikte duyurusu gerçekleştirilen OnePlus TV hakkında birçok iddia da ortaya çıktı. Bu özelliklere göre televizyon, Android işletim sistemi ile birlikte çalışacak. 43 inç ve 75 inç arasında farklı farklı boyut seçeneklerine sahip olacak televizyon serisinin ekran tarafında ise LED panellerin kullanılması beklentiler arasında yer alıyor. OnePlus'ın televizyonu hakkında ortaya çıkan bilgiler şimdilik bu kadar. Ancak birkaç ay içerisinde bu bilgilerin daha da çoğalması bekleniyor. OnePlus'tan önce birçok akıllı telefon üreticisi de kendi akıllı televizyon modellerini duyurmuştu. Artık OnePlus da bu pazara dahil olacak ve çeşit bir hayli artacak.

The post OnePlus televizyon da üretecek! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.