OnePlus TV kumandası ortaya çıktı

Akıllı televizyonlara olan ilgi son zamanlarda gittikçe büyüyor. Bu konuda son zamanların en çok konuşulan akıllı televizyonlarından biri olan OnePlus TV'nin kumandası ile ilgili bazı bilgiler açıklandı. Henüz televizyonun lansmanını gerçekleştirmeyen...

OnePlus TV kumandası ortaya çıktı
Akıllı televizyonlara olan ilgi son zamanlarda gittikçe büyüyor. Bu konuda son zamanların en çok konuşulan akıllı televizyonlarından biri olan OnePlus TV'nin kumandası ile ilgili bazı bilgiler açıklandı. Henüz televizyonun lansmanını gerçekleştirmeyen şirket, öncesinde OnePlus TV kumandası ile karşımıza çıktı.

IOS 13 Çıkış Tarihi

OnePlus TV kumandası özellikleri ne olacak?

Paylaşılan fotoğrafa baktığımızda kumandada USB-C portunuAndroid yönlendirme tuşlarını ve Google Asistan tuşunun olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra kumandanın üstüne OnePlus tuşu ve ne olduğu bilinmeyen bir tuş daha konumlandırılmış. Kumandanın tasarım detaylarına baktığımızda ise Apple TV kumandası ile benzerlik gösterdiğini söyleyebiliriz. oneplus tv kumandası özellikleri OnePlus TV'nin dikkat çekici özellikler ile gelmesi beklentiler arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra OnePlus TV’nin “hızlı ve pürüzsüz” bir kullanıcı arayüzüne sahip olacağı dile getiriliyor. OnePlus TV, bu ay içerisinde düzenlenecek etkinlik ile beraber lanse edilecek.

The post OnePlus TV kumandası ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.