OnePlus'tan yeni bir 5G akıllı telefon müjdesi daha!

15 Ekim 2019 tarihinde çıkacağı öngörülen OnePlus 7T Pro, çentiksiz ekran seçimiyle piyasada bulunan birçok akıllı telefondan farklı olacağını göstermişti. 7T Pro hakkında söylenenler henüz çok yeni iken firmanın bir numaralı isminden yeni...

OnePlus'tan yeni bir 5G akıllı telefon müjdesi daha!
15 Ekim 2019 tarihinde çıkacağı öngörülen OnePlus 7T Pro, çentiksiz ekran seçimiyle piyasada bulunan birçok akıllı telefondan farklı olacağını göstermişti. 7T Pro hakkında söylenenler henüz çok yeni iken firmanın bir numaralı isminden yeni ve 5G altyapılı bir akıllı telefon modeli haberi daha daha geldi.

OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi ortaya çıktı

OnePlus 5G akıllı telefon ailesini genişletiyor

OnePlus CEO'su Pete Lau, Financial Times'a verdiği demeçte kendi şirketinin bu yılın dördüncü çeyreğinde 5G özellikli yeni bir akıllı telefonu daha piyasaya süreceğini belirtti. Yeni cihazın OnePlus 7 Pro 5G'den en büyük farkı, tüm dünyada satışa sunulacak olması. Ekim - Aralık dönemine denk gelen dördüncü çeyrek, akıllara 7T Pro'nun çıkış tarihini getiriyor. Eğer hem 7T Pro hem de adı henüz belli olmayan akıllı telefonun ortaya çıkışı aynı aya denk gelirse OnePlus bir anda gündeme damgasını vurabilir. OnePlus 5G akıllı telefon Lau, yeni projesi için çok fazla bilgi vermedi ve gelecek hakkında şunları söyledi: "2020'de birinci sınıf bir telefon olmak istiyorsanız 5G teknolojisine sahip olmalısınız. Gelecek yıl, 5G teknolojisinin gelişmesiyle birlikte daha da iyi bir performansa sahip olacağımıza inanıyoruz. Bu bağlamda, 5G dönemi yaklaşırken ona daha fazla yatırım yapacağız." OnePlus 5G OnePlus, Amerika Birleşik Devletleri'nde daha çok nüfuz sahibi olmak istiyor. Buna ek olarak Huawei, Apple ve Samsung'tan daha fazla müşteri kazanmayı hedefleyen şirket, hem gelir kalemlerini hem de sevkiyat hacimlerini artırdı. Toplam çalışan sayısını da ikiye katlayan markada şu an itibari ile 1700'den fazla kişi çalışıyor.

The post OnePlus'tan yeni bir 5G akıllı telefon müjdesi daha! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.