Teknoloji Haberleri

Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık fiyatı belli oldu!

Oppo geçtiğimiz günlerde yeni kablosuz kulaklıklarını resmi olarak tanıtmıştı. Fakat bu kablosuz kulaklıklarının fiyatı tanıtımla birlikte açıklanmamıştı. Bugün Weibo‘da yayınlanan yeni görsel ile birlikte Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık fiyatı belli oldu.

Snapdragon 855 Plus’lı Nubia Z20 inceleme

Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık detayları netleşti!

Oppo geçtiğimiz günlerde gürültü önleyici özelliğine sahip yeni kablosuz kulaklığı Enco Q1’i kullanıcılara sunmuştu. Fakat kulaklıkların fiyat etiketi konusunda resmi bir açıklama gelmemişti. Bugün ise Weibo’da yayınlanan görsel ile cihazın fiyat etiketi belli oldu. https://www.youtube.com/watch?v=tDGoW2-xIp0&feature=youtu.be Öncelikle Çin pazarında kullanıcılara sunulacak yeni kablosuz kulaklık Enco Q1 599 yuan yani 84 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Kulaklık küresel pazara ne zaman sunulacak veya sunulacak mı bilinmese de birçok kullanıcının dikkatini çeken bir kablosuz kulaklık olmayı başardı.

Oppo Enco Q1 özellikleri

Hybrid Active gürültü önleyici teknolojisiyle güçlendirilmiş yeni boyun bantlı tasarıma sahip kablosuz kulaklık, tam şarj ile 22 saatlik kullanım süresi sunuyor. 1o metreye kadar uzanan bağlantı mesafesi ile de uzaktan da kullanım sunuyor. Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık fiyatı belli oldu! - ShiftDelete.Net (1) Bluetooth 5.0 teknolojisiyle güçlendirilen kulaklık, USB Type C bağlantı noktası ile de 2 saat içerisinde tam şarj noktasına ulaşıyor. Ayrıca suya dayanıklılık konusunda da IPX4 sertifikasına sahip. Oppo‘nun bu yeni kulaklık ile birlikte küresel kulaklık pazarında daha çok boy göstermesi bekleniyor. 10 Eylül‘de Çin pazarı için satışa sunulacak cihaz ülkemize gelecek mi henüz bilemiyoruz. Fakat gelse bile fiyat etiketi ile pek de uygun fiyatlı bir model olacakmış gibi durmuyor.

The post Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık fiyatı belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.