Oppo Reno 2 de yeni trende ayak uyduruyor

Oppo Reno 2 5G geliyor. Oppo geçtiğimiz günlerde Reno 2 serisinde 3 telefon tanıttı. Bu 3 telefona ek olarak gelen 5G modeli markanın yeni amiral gemisi olacak. Reno 2, Reno 2F ve Reno 2Z modellerinden hiçbiri birinci sınıf bir Snapdragon işlemciyi...

Oppo Reno 2 de yeni trende ayak uyduruyor
Oppo Reno 2 5G geliyor. Oppo geçtiğimiz günlerde Reno 2 serisinde 3 telefon tanıttı. Bu 3 telefona ek olarak gelen 5G modeli markanın yeni amiral gemisi olacak. Reno 2, Reno 2F ve Reno 2Z modellerinden hiçbiri birinci sınıf bir Snapdragon işlemciyi kullanmıyor. Reno 2 modellerinde çok yenilik bulunsa da SoC ve periskop kamera eksikliği, Oppo Reno 10X Zoom modeline rakip olamadıklarını ve amiral gemisi olmadıklarını gösteriyor. Bunlar yakında Reno 2 5G modelinin çıkmasıyla değişebilir. Söylentilere göre Oppo Reno 2 5G, Çin sertifikasyon sitesi TENAA'da görüntülendi ve markanın amiral gemisi olacak. Özellikler net bir şey göstermese de görüntüler arkada dikey olarak bulunan kameraları gösteriyor.

Reno 2 satışa sunuldu

Oppo Reno 2 5G sızdırıldı. Özellikleri neler?

Reno 2'de 20x dijital zoom bulunsa da, Reno 10X Zoom gibi hibrit bir dijital-optik zoom özelliğine sahip değil. Durum böyle olunca Reno 2'nin kamerası Reno 10X Zoom'un gerisinde kalıyor. Sızıntılara göre Reno 2 5G'ye periskop kamera eklenecek ve 20X hibrit zooma sahip olacak. TENAA ayrıca Reno 2 5G'nin diğer Reno 2 modellerinden büyük 6,6 inçlik bir ekranı olduğunu doğruladı. Ve bu cihazda 3.930mAh'lik bir batarya da bulunacak. TEENA'ya göre bu cihaz çok yakında çıkıyor.

The post Oppo Reno 2 de yeni trende ayak uyduruyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.