Oppo Reno 5G ve Lamborghini modeli ile gelebilir!

Oppo'nun 10 Nisan'da Reno ismiyle yeni akıllı telefon serisini sunacağı doğrulandı. Doğrulanmasının ardından son sızdırılan bilgilere göre, Oppo Reno 5G ve Oppo Reno Lamborghini Edition modeliyle de karşımıza çıkabilir! Huawei P30 ve P30 Pro için Samsung desteği! Oppo Reno 5G ve Oppo Reno Lamborghini Edition sunulabilir! Oppo mobil cihazlarda önemli bir yere sahip olmaya devam ederken, 10 Nisan’da yeni serisi Reno’yu sunmaya hazırlanıyor. Serinin adı bilinirken ilk akıllı telefonun adı henüz netleştirilmedi. Ancak, sadece ‘Reno’ olarak sunulması muhtemel. Cihaz normal sürümü dışında iki farklı sürüm ile de karşımıza çıkacak. Oppo Reno 5G ve Lamborghini Edition olarak iki farklı sürümün de kullanıcılara sunulması bekleniyor. Oppo Find X ile başlayan Lamborghini Edition sürümü sırasında Oppo ve Lamborghini ürün ortaklığını ilan etmişti. Bu ortaklığın birçok cihazda karşımıza çıkması bekleniyor ve tabii ki Oppo Reno modeli de bir Lamborghini Edition sürümüne sahip olabilir. Oppo Reno'nun şimdiye kadar sızdırılan özelliklerine değinecek olursak, bu yeni model tasarımı ve donanım özellikleri ile dikkat çekecek. 6.4 inç ve OLED Full HD+ bir ekran ile karşımıza çıkacak. Cihazın 48 Megapiksel ana kamerası ve 10x kayıpsız zoom teknolojisi en çok dikkat çeken özellikleri arasında. 10x kayıpsız zoom teknolojisini MWC 2019’da tanıtmıştı ve cihazlarında kullanmaya başlayacak. Cep telefonunun Qualcomm Snapdragon 855 işlemci ile Adreno 640 GPU ile donatılması bekleniyordu. Ancak, Bluetooth SIG sertifikası Snapdragon 710 işlemciyi ortaya çıkardı. Henüz işlemci tarafındaki bu durum netleşmedi. Batarya tarafında 4065 mAh bir batarya ile sunulması bekleniyor. Ayrıca Lamborghini Edition ve 5G modellerinde 50W SuperVOOC Flash Charge teknolojisini de destekleyebilir. Son olarak Sis Yeşili, Pembe Sis, Gece Siyahı ve Bulutsu Mor olarak adlandırılan renk seçenekleri ile de karşımıza çıkması bekleniyor. Lansman tarihi yaklaştıkça daha çok detayın sızdırılması bekleniyor. The post Oppo Reno 5G ve Lamborghini modeli ile gelebilir! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Oppo Reno 5G ve Lamborghini modeli ile gelebilir!
Oppo'nun 10 Nisan'da Reno ismiyle yeni akıllı telefon serisini sunacağı doğrulandı. Doğrulanmasının ardından son sızdırılan bilgilere göre, Oppo Reno 5G ve Oppo Reno Lamborghini Edition modeliyle de karşımıza çıkabilir!

Huawei P30 ve P30 Pro için Samsung desteği!

Oppo Reno 5G ve Oppo Reno Lamborghini Edition sunulabilir!

Oppo mobil cihazlarda önemli bir yere sahip olmaya devam ederken, 10 Nisan’da yeni serisi Reno’yu sunmaya hazırlanıyor. Serinin adı bilinirken ilk akıllı telefonun adı henüz netleştirilmedi. Ancak, sadece ‘Reno’ olarak sunulması muhtemel. Cihaz normal sürümü dışında iki farklı sürüm ile de karşımıza çıkacak. Oppo Reno 5G ve Lamborghini Edition olarak iki farklı sürümün de kullanıcılara sunulması bekleniyor. Oppo Reno 5G ve Oppo Reno Lamborghini Edition sunulabilir! ShiftDelete.Net1 (1) Oppo Find X ile başlayan Lamborghini Edition sürümü sırasında Oppo ve Lamborghini ürün ortaklığını ilan etmişti. Bu ortaklığın birçok cihazda karşımıza çıkması bekleniyor ve tabii ki Oppo Reno modeli de bir Lamborghini Edition sürümüne sahip olabilir. Oppo Reno'nun şimdiye kadar sızdırılan özelliklerine değinecek olursak, bu yeni model tasarımı ve donanım özellikleri ile dikkat çekecek. 6.4 inç ve OLED Full HD+ bir ekran ile karşımıza çıkacak. Oppo Reno 5G ve Oppo Reno Lamborghini Edition sunulabilir! ShiftDelete.Net1 (4) Cihazın 48 Megapiksel ana kamerası ve 10x kayıpsız zoom teknolojisi en çok dikkat çeken özellikleri arasında. 10x kayıpsız zoom teknolojisini MWC 2019’da tanıtmıştı ve cihazlarında kullanmaya başlayacak. Cep telefonunun Qualcomm Snapdragon 855 işlemci ile Adreno 640 GPU ile donatılması bekleniyordu. Ancak, Bluetooth SIG sertifikası Snapdragon 710 işlemciyi ortaya çıkardı. Henüz işlemci tarafındaki bu durum netleşmedi. Batarya tarafında 4065 mAh bir batarya ile sunulması bekleniyor. Ayrıca Lamborghini Edition ve 5G modellerinde 50W SuperVOOC Flash Charge teknolojisini de destekleyebilir. Oppo Reno 5G ve Oppo Reno Lamborghini Edition sunulabilir! ShiftDelete.Net1 (2) Son olarak Sis Yeşili, Pembe Sis, Gece Siyahı ve Bulutsu Mor olarak adlandırılan renk seçenekleri ile de karşımıza çıkması bekleniyor. Lansman tarihi yaklaştıkça daha çok detayın sızdırılması bekleniyor.

The post Oppo Reno 5G ve Lamborghini modeli ile gelebilir! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.