Oppo Reno Ace tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı

Oppo'nun bir süredir konuşulan iddialı modeli Reno Ace yepyeni bilgilerle yeniden karşımızda. Merakla beklenen Oppo Reno Ace tasarımı, tanıtım posteriyle birlikte gün yüzüne çıktı. Bakalım Reno Ace nasıl gözüküyor? Oppo K5’in muhtemel özellikleri...

Oppo Reno Ace tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı
Oppo'nun bir süredir konuşulan iddialı modeli Reno Ace yepyeni bilgilerle yeniden karşımızda. Merakla beklenen Oppo Reno Ace tasarımı, tanıtım posteriyle birlikte gün yüzüne çıktı. Bakalım Reno Ace nasıl gözüküyor?

İşte Oppo Reno Ace tasarımı

Oppo'nun bir süredir gündemde yer alan yeni akıllı telefonu Reno Ace, yepyeni bir bilgiyle karşımızda. Şirketin Weibo hesabı üzerinden paylaşılan görselde Reno Ace modeline ait özellikleri tasarımı görebiliyoruz. Reno 2 serisiyle benzer bir tasarıma sahip olan akıllı telefonda yine 48 Megapiksellik ana kameraya sahip dörtlü bir kamera sistemi dikkat çekiyor. Ancak bu defa Oppo modellerinde alıştığımız çıkıntısız kamera maalesef bulunmuyor.

Oppo Reno Ace tasarımı

Damla çentikli bir ekranın kullanıldığı model 90 Hz yenilemeyle geliyor. Gücünü Snapdragon 855 Plus işlemcisinden alan Reno Ace modelinin en dikkat çeken yanı ise 65 W gücündeki hızlı şarj özelliği oluyor. 3.5 mm kulaklık girişine yer verilen modelde USB Type-C ve ekrandan parmak izi okuma gibi donanımlara da yer verilmiş. Modelin resmi tanıtımının ise 10 Ekim tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

The post Oppo Reno Ace tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.