Otonom Tesla Model 3 kazaya sebep oldu

50 yaşındaki Tesla Model 3 sahibi Floridalı, 1 Mart'ta kamyona çarptı. Ardından kazayı incelemeye alan Ulusal Ulaştırma Güvenliği Kurulu, perşembe günü yayınladığı bir rapor ile birlikte otopilot hakkında bazı sorunları ortaya çıkardı. Rapora göre otonom Tesla Model 3, kazadan önce manevra yapamadı ve araca çarptı. Tesla kaza hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Otonom Tesla'da tuhaf video kaydı! Otonom Tesla kaza sayısı artıyor Dördüncü kere ölümcül bir kazaya sebebiyet veren Tesla'nın son kazası da ölümcül ve doktorlar tarafından henüz bir açıklama yapılmış değil. Ancak ilk olarak Mayıs 2016'da kazaya sebebiyet veren Tesla kaza sayısı her geçen gün artıyor. Bu yüzden otonom araç teknolojileri, en azından şimdilik son tüketiciye sunulmamalı. Konu ile ilgili Tesla'dan henüz bir açıklama gelmedi. Fakat yakın zamanda gelmesi tahmin ediliyor. Çünkü bu kazalardaki sorumluluğun büyük kısmı Tesla'ya ait. The post Otonom Tesla Model 3 kazaya sebep oldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Otonom Tesla Model 3 kazaya sebep oldu
50 yaşındaki Tesla Model 3 sahibi Floridalı, 1 Mart'ta kamyona çarptı. Ardından kazayı incelemeye alan Ulusal Ulaştırma Güvenliği Kurulu, perşembe günü yayınladığı bir rapor ile birlikte otopilot hakkında bazı sorunları ortaya çıkardı. Rapora göre otonom Tesla Model 3, kazadan önce manevra yapamadı ve araca çarptı. Tesla kaza hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Otonom Tesla'da tuhaf video kaydı!

Otonom Tesla kaza sayısı artıyor

Dördüncü kere ölümcül bir kazaya sebebiyet veren Tesla'nın son kazası da ölümcül ve doktorlar tarafından henüz bir açıklama yapılmış değil. Ancak ilk olarak Mayıs 2016'da kazaya sebebiyet veren Tesla kaza sayısı her geçen gün artıyor. Bu yüzden otonom araç teknolojileri, en azından şimdilik son tüketiciye sunulmamalı. Konu ile ilgili Tesla'dan henüz bir açıklama gelmedi. Fakat yakın zamanda gelmesi tahmin ediliyor. Çünkü bu kazalardaki sorumluluğun büyük kısmı Tesla'ya ait.

The post Otonom Tesla Model 3 kazaya sebep oldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.