Özellikleriyle fark yaratan Vivaldi Android yayında!

Opera'nın ortak kurucularından Jon Von Tetzchner'in geliştirdiği Vivaldi Android uygulaması, beta olarak yayınlandı. Yerleşik  not tutma işlevi gibi birçok farklı özellikle bizleri karşılayan tarayıcı, farklı bir tarayıcı deneyimi vaat ediyor....

Özellikleriyle fark yaratan Vivaldi Android yayında!
Opera'nın ortak kurucularından Jon Von Tetzchner'in geliştirdiği Vivaldi Android uygulaması, beta olarak yayınlandı. Yerleşik  not tutma işlevi gibi birçok farklı özellikle bizleri karşılayan tarayıcı, farklı bir tarayıcı deneyimi vaat ediyor.

Google Chrome alternatifi 5 tarayıcı

Vivaldi Android tarayıcı neler sunuyor?

Vivaldi Android genel olarak bakıldığında kullanıcılara daha kolay bir tarayıcı deneyimi vaat ediyor. Chrome'da gördüğümüz platformlar arası senkronize özelliği, Vivaldi tarayıcısında da görülüyor. Masaüstündeki Vivaldi tarayıcısı ile mobil uygulama senkronize bir şekilde çalışabiliyor. Favori listelerde düzenli olarak ziyaret ettiğiniz internet sitelerini listeleyebiliyorsunuz. Ayrıca favori internet sitelerini kısaltma ile de ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede örneğin; "sdn" yazdığınızda "shiftdelete.net"e giriş yapabiliyorsunuz. Bu özelliği birden fazla internet sitesi için de kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra tarayıcı, kendi içerisine not tutma uygulamasına yer veriyor. Bu özellik ile birlikte farklı bir uygulama kullanmadan yalnızca tarayıcıyı kullanarak not tutabiliyorsunuz. Bu tuttuğunuz notlar, bilgisayardaki Vivaldi tarayıcısı ile de senkronize bir şekilde çalışıyor. vivaldi android Arayüzünde ekran görüntüsü alma tuşuna yer veren uygulama, bununla birlikte karanlık moda da kendi içerisinde yer veriyor. Uygulama şu anda beta sürümü olarak yayınlanmış durumda. İlerleyen günlerde tam sürümünün kullanıcılara sunulması bekleniyor. O zamana kadar tarayıcının yeni özelliklere kavuşması da beklentiler arasında yer alıyor. Uygulamanın beta sürümüne buraya tıklayarak ulaşabilir ve Android cihazınız için indirebilirsiniz.

The post Özellikleriyle fark yaratan Vivaldi Android yayında! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.