Pixel 3 Lite kameralara yakalandı!

Pixel 3 Lite kameralara yakalandı!
Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinden sonra Pixel 3 Lite modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde ilk kamera örnekleri ve tasarımı ortaya çıkmışken şimdi ise Pixel 3 ile yan yana görüntülendi.

Pixel 3 Lite, Pixel 3 ile birlikte kameralara yakalandı!

Google'ın Nexus serisini bitirmesiyle birlikte kendi markası altında ürettiği Pixel serisi üçüncü nesli ile bu sene karşımıza çıktı. Pixel 3 ve Pixel 3 XL olmak üzere iki farklı modele sahip olan aileye, orta seviye bir modelin ekleneceği de uzun bir süredir gündemdeydi. Hakkındaki sızıntılar gün geçtikçe artarken bugün modele ait yeni bir görsel daha karşımıza çıktı. Pixel 3 XL modelinde çentik kullanan marka baz modelde 18:9 ekran kullanmayı tercih etmişti. Pixel 3 Lite modeli de görünen o ki aynı çizgiden devam ediyor.

Pixel 3 Lite

Birbirlerine son derece benzeyen bu iki cihazdan sol tarafta yer alanı Pixel 3 Lite modeli iken sağ taraftaki de Pixel 3. Dikkat çeken en büyük farklılık ise yeni modelde markanın, 5,56 inç büyüklüğünde daha uzun yani 18.5:9 oranında ekran kullanması. Snapdragon 670 işlemcisinden gücünü alması beklenen model, 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolamayla gelecek. 12 Megapiksellik bir arka kameraya sahip olacak olan modelde 8 Megapiksel selfie kamerası konumlanacak. 2915 mAh kapasitesindeki bataryadan gücünü alacak olan Google'ın yeni modeli elbette en yeni Android sürümü yani Android 9.0 Pie ile çalışacak. Kulaklık girişine de sahip olacak modelin tanıtım tarihi ve fiyatı şu an için bilinmiyor.

The post Pixel 3 Lite kameralara yakalandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.