Pixel 4 XL tasarımını onaylayan yeni görüntüler

Google'ın kısa süre içerisinde kullanıcılarla buluşturacağı Pixel 4 ailesi hakkında yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Dokunmadan kullanılabilme özelliğine sahip olacak Google Pixel 4 XL tasarımı yeni kapak görüntüleriyle bir kez...

Pixel 4 XL tasarımını onaylayan yeni görüntüler
Google'ın kısa süre içerisinde kullanıcılarla buluşturacağı Pixel 4 ailesi hakkında yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Dokunmadan kullanılabilme özelliğine sahip olacak Google Pixel 4 XL tasarımı yeni kapak görüntüleriyle bir kez daha onaylandı.

Google Pixel 4 dokunmadan kullanılabilecek

Google Pixel 4 XL tasarımı bir kez daha onaylandı!

Google'ın yakın zamanda tanıtmasını beklediğimiz yeni Pixel ailesi hakkında hem resmi hem de sızıntı birçok detay daha ortaya çıkmaya devam ediyor. Cihaz, ilk sızıntılardan bu yana iPhone 11'in sızıntı tasarımlarına benzeyen üçlü bir arka kamera kurulumu ile karşımıza çıktı. Bu tasarım kimileri tarafından beğenilirken, kimileri tarafından da oldukça çirkin bulundu. Fakat şimdiye kadar çıkan tüm sızıntılar bu cihaz tasarımını onaylar nitelikteydi. Bugün de Weibo'da cihazın kılıflı tasarımları ortaya çıktı. Google Pixel 4 tasarımı bir kez daha onaylandı! - ShiftDelete.Net (2) Çinli telefon kapağı üreticileri tarafından yayınlanan yeni görseller kamerayı yakından tüm detaylarıyla ortaya koymuş. Arka tarafta üç kamera sensörü ve bir LED flaş barındırılıyor. Üç kameralardan biri ana kamera olarak karşımıza çıkarken, ikincil kamera telefoto ve üçüncül kamera ise ultra geniş açılı bir sensör barındırıyor. En üstteki kameranın ana kamera olarak karşımıza çıkması bekleniyor çünkü diğer kameralara göre biraz daha büyük görünüyor. Ancak kılıf üreticilerinin sadece cihazlardaki boyut bilgilerine sahip olduğunu göz önünde bulundurduğumuz da Pixel 4 XL'ın lansman ile bizi şaşırtacak olması olası bir ihtimal. Cihaz hakkında detayların da lansman tarihine kısa süre kalmasıyla birlikte tamamen netleşmesi bekleniyor. Lansman tarihi konusunda da net bir bilgi bulunmasa da önümüzdeki Ekim ayı olması muhtemel görünüyor.

The post Pixel 4 XL tasarımını onaylayan yeni görüntüler appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.