Plants vs. Zombies'in yeni oyunundan görüntüler geldi

İki hafta önce Plants vs. Zombies 3'ün kayıtlarını başlatan ve Android kullanıcılarını sevindiren geliştirici PopCap Games, Electronic Arts ile yürüttüğü ortak çalışmalarına devam ediyor. Bu bağlamda Electronic Arts, birkaç ay önce Plants vs...

Plants vs. Zombies'in yeni oyunundan görüntüler geldi
İki hafta önce Plants vs. Zombies 3'ün kayıtlarını başlatan ve Android kullanıcılarını sevindiren geliştirici PopCap Games, Electronic Arts ile yürüttüğü ortak çalışmalarına devam ediyor. Bu bağlamda Electronic Arts, birkaç ay önce Plants vs Zombies: Garden Warfare 3'ü duyurmuştu.

Plants vs. Zombies 3 için kayıtlar başladı

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 ekran görüntüleri sızdı

20 Ağustos 2019 - 24 Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan video oyun fuarı Gamescom 2019'da yeni Plants vs. Zombies yapımının duyurulması bekleniyor. Street Fighter V'te yaşanan karakter sızıntıları ile benzerlik gösteren bu olay, yine bir etkinlikten önce yaşandı. [caption id="attachment_276688" align="alignnone" width="1280"]Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 ekran görüntüleri Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3'e ait olduğu iddia edilen bir oyun içi görüntü[/caption] Bu sızıntı, Street Fighter V'in EVO 2019'a verdiği zarar gibi, Gamescom 2019'u kötü etkileyebilir. Bunun dışında çıkış tarihi henüz belli olmayan yeni oyunda yeni tür bitkiler ve yeni tür zombiler olacak. Görüntülerden anlaşıldığı üzere AcornNight Cap ve Snapdragon bitkilerine ait yeni cinsler mevcut. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 Zombiler tarafına gelindiğinde ise Action Hero, Electric Slide ve Space Cadet zombileri oyunculara eşlik edecek. Tasarımlar oldukça benzersiz görünüyor çünkü Snapdragon aslında yeşil bir ejderhaya benziyor. [caption id="attachment_276690" align="alignnone" width="1165"]Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3'ün muhtemel haritası[/caption] İnternet ortamına servis edilen harita, bir önceki oyunun haritasından daha büyük gözüküyor. Buna ek olarak, etrafta yapılmayı bekleyen birçok görevin oyuncuları beklediği de anlaşılıyor. Gamescom 2019'da Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3'ün çıkış tarihi için bir duyuru yapılması ihtimaller arasında.

The post Plants vs. Zombies'in yeni oyunundan görüntüler geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.