Yazılım

Profesyonel E-Ticaret Sitesi kur

Hazır E-Ticaret Siteleriyle hemen ödeme almaya başlayın.

Online Satış yapabileceğiniz en uygun fiyatlı E -Ticaret sitesi sizler için hazırlandı. Aylık veya Yıllık ödeme seçenekleri bulunan ve çözüm odaklı her an yanınızda olan bir destek ekibi istiyorsanız bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Aylık 4,90$ dolar’ dan başlayan ve 5 Yıl fiyat değişikliği olmayacağını belirten ve aylık veya yıllık sabit fiyat garantisi sunan INTERNIC Bilişim Teknolojileri, Muhteşem bir E-Ticaret sitesine sahip olmanızı sağlıyor.

Sunulan hizmette dikkat çeken özellikler XML ile toplu ürün ekleme, Tüm Kargo firmaları ile ücretsiz entegrasyonu, Kolay sipariş aşamaları, Ücretsiz Sanal POS Entegrasyonu, Ücretsiz SSL Sertifikası ve bir çok ücretli sunulan hizmetleri ücretsiz sunması gerçekten Müşteri memnuniyeti aşamasında çok büyük önem taşımakta.

Güncel fiyat çalışmaları, 3 Aylık minimum ödeme gerektiren sistemle kullanacağınız e ticaret siteniz 5 dakikadan daha kısa sürede hazır ve kullanımınıza sunuluyor. Faturalandırma dönemlerinizi 3,6,12 ve 24 aylık olarak seçebiliyorsunuz. Özel Tasarım desteği ve talep doğrultusunda özel istekler içinde çözüm üretebiliyor.

Hizmet sayfasını incelemek için burayı tıklayınız.