Teknoloji Haberleri

PS Plus Eylül ayında süper oyunlar veriyor

PlayStation sahiplerine her ay ücretsiz oyunların sunulduğu PS Plus Ağustos ayında iki önemli yapımı oyuncularla buluşturuyor. Böylece PlayStation Plus üyelerinin Ağustos ayında oldukça sevineceğini şimdiden söyleyebiliriz. Oyunların detaylarına geçmeden önce, son dönemde sadece PlayStation 4 için oyun verildiğini hatırlatmak isteriz. Playstation 3 ve Playstation Vita sahipleri için ücretsiz oyunların dağıtımı geçtiğimiz Mart ayında sonlandırıldı.

Ghost Recon Breakpoint sistem gereksinimleri yayınlandı

PS Plus Eylül 2019 oyunları belli oldu

PlayStation Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama ile Batman: Arkham Knight ve Darksiders III‘ün Eylül ayında ücretsiz olacağı belirtildi. Özellikle Batman: Arkham Knight’ın ücretsiz hale gelmesi oyuncuları oldukça mutlu etti.

2015 yılının Haziran ayında yayınlanan Batman: Arkham Knight, Rocksteady Studios tarafından geliştirilirken, yayımcılığını Warner Bros. Interactive Entertainment üstlendi. Darksiders III ise geçen yıl Kasım ayında yayınlandı. Gunfire Games tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan oyun serinin üçüncü yapımı.

The post PS Plus Eylül ayında süper oyunlar veriyor appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.