PUBG alternatifi Game for Peace'in üç günlük kazancı

PUBG Mobile’in Çin’de yasaklanmasının ardından harekete geçen Tencent, hükümet dostu alternatif oyununu Çin’de piyasaya sürdü. Yasaklanan PUBG Mobile’in ardından şirket, yeni bir oyun ile pazara yeniden giriş yaptı. PUBG alternatifi Game for Peace geliri üç günde dudak uçuklattı. Tencent hükümet dostu oyununu duyurdu PUBG alternatifi Game for Peace geliri yüzleri güldürdü Tencent’e önemli bir gelir kaynağı olacağı düşünülen oyun beklentileri karşıladı. iOS platformlarında yoğun ilgiyle karşılanan oyun ilk üç günde şirkete 14 milyon dolar kazandırdı. Ücretsiz olarak sunulan PUBG alternatifi Game for Peace, 600 milyondan fazla oyuncunun olduğu büyük Çin pazarına böylelikle başarılı bir giriş yapmış oldu. PUBG Mobile’in aksine yeni oyunda vurulan oyuncular el sallayarak oyuna veda etmesiyle dikkat çekiyor. Türkçe karşılığı Barış için Oyun olan mobil oyun temelde PUBG ile benzer şekilde oynanıyor. Grafik tarafında da ana oyunla aynı özelliklere sahip olan 'barışçıl oyun' ilerleyen zamanda Tencent’in yüzünü daha da güldürecek gibi duruyor. https://www.youtube.com/watch?v=dbNS_9xt90s The post PUBG alternatifi Game for Peace'in üç günlük kazancı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

PUBG alternatifi Game for Peace'in üç günlük kazancı
PUBG Mobile’in Çin’de yasaklanmasının ardından harekete geçen Tencent, hükümet dostu alternatif oyununu Çin’de piyasaya sürdü. Yasaklanan PUBG Mobile’in ardından şirket, yeni bir oyun ile pazara yeniden giriş yaptı. PUBG alternatifi Game for Peace geliri üç günde dudak uçuklattı.

Tencent hükümet dostu oyununu duyurdu

PUBG alternatifi Game for Peace geliri yüzleri güldürdü

Tencent’e önemli bir gelir kaynağı olacağı düşünülen oyun beklentileri karşıladı. iOS platformlarında yoğun ilgiyle karşılanan oyun ilk üç günde şirkete 14 milyon dolar kazandırdı. Ücretsiz olarak sunulan PUBG alternatifi Game for Peace, 600 milyondan fazla oyuncunun olduğu büyük Çin pazarına böylelikle başarılı bir giriş yapmış oldu. PUBG Mobile’in aksine yeni oyunda vurulan oyuncular el sallayarak oyuna veda etmesiyle dikkat çekiyor. Türkçe karşılığı Barış için Oyun olan mobil oyun temelde PUBG ile benzer şekilde oynanıyor. Grafik tarafında da ana oyunla aynı özelliklere sahip olan 'barışçıl oyun' ilerleyen zamanda Tencent’in yüzünü daha da güldürecek gibi duruyor. https://www.youtube.com/watch?v=dbNS_9xt90s

The post PUBG alternatifi Game for Peace'in üç günlük kazancı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.