PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi yayınlandı

PUBG Mobile güncellemesi yayınlandı. Oyuna yeni güncellemeyle birlikte birçok yeni özellik getirildi. PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi hem Android hem de iOS platformlarına aynı anda geldi. PUBG Mobile kazancı PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi...

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi yayınlandı
PUBG Mobile güncellemesi yayınlandı. Oyuna yeni güncellemeyle birlikte birçok yeni özellik getirildi. PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi hem Android hem de iOS platformlarına aynı anda geldi.

PUBG Mobile kazancı

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi geldi 

Dünyanın en çok oyanan Battle Royale türündeki mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile her geçen gün oyuncu sayısını artırmayı başarıyor. kârlılık oranlarıyla yapımcı firma Tencent'in yüzünü güldüren oyun, güncellemelerle oyunları da mutlu ediyor. Son olarak, içinde birçok yeniliğin olduğu PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi yayınlandı. Peki bu PUBG Mobile güncellemesi hangi yenilikleri içeriyor? Dilerseniz yeni güncellemenin detaylarına yakından bakalım. Güncellemenin ardından oyuna yeni bir mod ekleniyor. Takımlı Ölüm Maçı ile birlikte oyuncular arkadaşlarıyla takım kurabiliyor. Sonrasında 4v4 çatışmalara katılabiliyor. Oyuncular oda kartı kullanarak artık kendi odalarını da açabiliyor. BŞN için kontrol ayarları da yeni güncellemeyle birlikte geliyor. PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesiyle birlikte MVP vitrini de oyuna ekleniyor. Artık her oyuncunun birer MVP modu olacak. Vikendi haritasında oynayan oyuncuların karda ayak izleri ve araçların lastik izleri de görünür hale geliyor. Tırmanma için özel buton da bu güncellemeyle oyuna katılıyor.

The post PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.