Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile güncellemesi yeni silahlarla geldi!

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından olan PUBG Mobile yeni silahlara ve araçlara kavuştu. Yeni PUBG Mobile güncellemesi bakalım hangi yeniliklerle geliyor?

Binali Yıldırım PUBG oynadı!

PUBG Mobile güncellemesi neler getiriyor?

Tencent Games tarafından yayınlanan ve mobil oyun dünyasına bomba gibi bir giriş yapan PUBG Mobile yeni araçlara ve silahlara kavuştu. PUBG Mobile 0.11.5 güncellemesi ile birlikte oyuna Vikendi haritasında kullanabileceğiniz Scar-L yerine 5.56 mm mermi kullanan G36C taarruz tüfeği eklendi. Bunun yanı sıra Tukshai ya da Auto-Rickshaw adlı araç Sanhok haritasında kullanıma sunuldu. Zombi modunda da güncellemeye giden Tencent Games, zombilerin erişemedikleri yerleri güncelledi ve bazı bölgelere erişmelerine olanak sağladı. Ayrıca zaman zaman oyun içerisindeki güçlerinin zayıflaması sağlanacak.

PUBG Mobile güncellemesi

Görsel anlamda da yenilikler sunulan oyunda Erangel ve Miramar haritalarına dinamik hava durumu özelliği eklendi. Yani artık bu haritalarda oyun içerisinde güneşli, sisli, yağmurlu gibi farklı hava durumlarıyla karşılaşabileceksiniz. Son olarak hazır mesajlarda da ufak bir güncelleme yapan Tencent Games, “İkmal aldım” mesajını ekledi. Şu an için sadece Tencent’in resmi web sayfasında yayınlanan güncellemenin yakında Play Store üzerinde de yayınlanması bekleniyor.

The post PUBG Mobile güncellemesi yeni silahlarla geldi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.