PUBG Mobile Türkiye turnuvası düzenlenecek

Dünya çapında büyük ses getiren PUBG Mobile turnuvası Oppo R.T.K. Series turnuvası, şimdi de Türkiye'de gerçekleştirilecek. Daha öncesinde birçok ülkede gerçekleştirilen turnuvanın final maçları Türkiye'de olacak. Türkiye'nin en büyük oyun...

PUBG Mobile Türkiye turnuvası düzenlenecek
Dünya çapında büyük ses getiren PUBG Mobile turnuvası Oppo R.T.K. Series turnuvası, şimdi de Türkiye'de gerçekleştirilecek. Daha öncesinde birçok ülkede gerçekleştirilen turnuvanın final maçları Türkiye'de olacak. Türkiye'nin en büyük oyun etkinliklerinden biri olacak turnuvaya diğer ülkelerden de katılım olacak. İşte PUBG Mobile Türkiye turnuvası hakkında detaylar!

PUBG Mobile yeni güncelleme tarihi belli oldu

PUBG Mobile Türkiye turnuvası ne zaman?

Turnuvanın final aşamasına Türkiye, Kazakistan ve Rusya’dan toplam 12 takım katılacak. Ödül havuzu 50 bin dolar olan turnuvanın 6 ve 7 Temmuz’da düzenlenecek finalleri, Mall of İstanbul’da saat 14:00-19:00 arasında düzenlenen özel etkinlikle izlenebilecek. pubg mobile türkiye turnuvası Türkiye’deki bugüne kadar düzenlenmiş en büyük PUBG Mobile etkinliği olacak buluşmaya katılan oyun severleri sürpriz hediyeler beklerken, cosplayer’lar ve oyun dünyasının ünlü yayıncılarıyla da tanışma ve sohbet etme şansı bulacaklar. Bu hafta sonu düzenlenecek olan PUBG Mobile turnuvasının ilerleyen zamanlarda devamı getirileceği belirtiliyor. Yoğun katılım gösterilmesi beklenen turnuvanın ardından Türkiye'de bunun gibi ya da bundan daha büyük etkinlikler düzenlenecek.

The post PUBG Mobile Türkiye turnuvası düzenlenecek appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.